R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955239 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
W najbliższą sobotę wybory
prezesa Polskiego Związku Kolarskiego

 

Piotr Kosmala rezygnuje z kandydowania

 
Wacław Skarul (w środku) ma największe szanse na objęcie funkcji prezesa Polskiego Związku Kolarskiego. Z lewej Dariusz Miłek, z prawej Piotr Wadecki. Złotoryja, 29 czerwca 2008 - Szosowe Mistrzostwa Polski.

Piotr Kosmala - dyrektor sportowy grupy Mróz ActiveJet, postanowił zrezygnować z ubiegania się o stanowisko prezesa Polskiego Związku Kolarskiego. Zjazd, na którym zostanie wybrany nowy prezes, odbędzie się 5 marca o 11.30 na welodromie BGŻ Arena w Pruszkowie.

Moją rezygnację z ubiegania się o stanowisko Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego, podjąłem po rozmowie z innym kandydatem Wacławem Skarulem. Znamy się od wielu lat, niejednokrotnie ze sobą współpracowaliśmy i mamy podobną wizję odbudowy polskiego kolarstwa. Jest to osoba, która niejednokrotnie dowiodła swoich umiejętności organizacyjnych i ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu.

Polski Związek Kolarski potrzebuje głębokiej zmiany, nowego oblicza. Ministerstwo Sportu jest gotowe pomóc nam w ciężkiej sytuacji, ale to najpierw my musimy dokonać wyboru jaką drogą pójdziemy. Jedyną właściwą opcją wydaje się Wacław Skarul. Chciałbym, aby wszystkie osoby, które planowały oddać na mnie swój głos, przekazały go właśnie jemu. Jednocześnie dziękuje Pomorskiemu Okręgowemu Związkowi Kolarskiemu z Prezesem Krzysztofem Golwiejem na czele, za zaufanie, którym mnie obdarzyli.

Z kolarskimi pozdrowieniami,
Piotr Kosmala

W sobotnich wyborach o fotel prezesa Polskiego Związku Kolarskiego ubiegać się będą: Andrzej Kita, Marek Kosicki, Jarosław Potocki oraz Wacław Skarul. Z kandydowania zrezygnował kierujący obecnie związkiem Ryszard Szurkowski.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL