Jestes 41075735 gosciem na naszej stronie
39 mastersów i 29 zawodników elity
ścigało się na poznańskich Winogradach

Niezwykle udany Memoriał Marka i Zbyszka

Patryk Adamkiewicz (drugie miejsce), Radosław Lonka (zwycięzca) i Łukasz Pihulak (trzecie miejsce). Zawodników nagradzali Andrzej Kaczmarek (z lewej - trzykrotny uczestnik Wyścigu Pokoju) i Wojciech Gogolewski (z prawej - główny organizator imprezy).

Piąty Memoriał Marka i Zbyszka okazał się niezwykle udaną imprezą. W łączonym wyścigu przełajowym mastersów i zawodników elity wystartowało 68 zawodników. Rywalizację wygrał Radosław Lonka z Wrześni (Corratec Team Poznań), który dwanaście rund na poznańskich Winogradach pokonał najszybciej. Drugi był Patryk Adamkiewicz ze Skórzewa (Sante BSA Tour), trzeci Łukasz Pihulak z Żar (LKS Trasa Zielona Góra). Cała trójka to zawodnicy elity.

To była niezwykle udana impreza kolarska.

Wyścig kobiet wygrała Magdalena Hałajczak z Poznania (Corratec Team Poznań), wśród juniorów triumfował Mateusz Bartkowiak z Poznania.

Mastersów wystartowało aż 39, co jest swego rodzaju rekordem w polskich wyścigach przełajowych. Triumfował w pięknym stylu Mateusz Rybczyński (Rybczyński CityZen MTB Team) przed Mateuszem Mrozem (Rybczyński CityZen MTB Team) i Arturem Spławskim z Bogdanowa.

Trzy najlepsze panie: Magdalena Hałajczak (1. miejsce), Małgorzata Zellner (2. miejsce) i Marta Łuczak (3. miejsce). Z lewej Wojciech Gogolewski - główny organizator imprezy.

Wystartowało 4 zawodników

Mateusz Mróz (Rybczyński CityZen MTB Team) zadowolony z podjazdu. Trzeba było go pokonać aż dwanaście razy. W rywalizacji mastersów zajął drugie miejsce.