R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468993 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Przełajowcy w styczniu
walczą o tytuły w Bytowie

 

Mistrzostwa Polski już po raz 78.78. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym rozegrane zostaną w Bytowie w dniach 10-11 stycznia 2015. Miejscowość ta ma bogate tradycje przełajowe i z niej pochodzi wielu polskich mistrzów kolarskich.

Podczas dwudniowej imprezy o medale walczyć będą zawodnicy i zawodniczki z kategorii młodzik (naramiennik Prezesa PZKol.), junior młodszy, junior, U23, elita, cyklosport i masters. W sobotę rywalizować będą młodsze kategorie wiekowe oraz część mastersów. W niedzielę na trasę ruszą zawodnicy i zawodniczki z kategorii junior/juniorka wzwyż oraz masters I,II, III.

Organizatorem mistrzostw jest klub MLKS Baszta Bytów, przy wsparciu władz samorządowych oraz firmy LangTeam. Czesław Lang wychowywał się kolarsko w Bytowie i wiele temu miastu zawdzięcza. Stamtąd pochodzą również inni znakomici przełajowcy, m.in. Andrzej Kaiser, czy też Marek Cichosz.

Więcej szczegółów dotyczących imprezy można znaleźć na stronie basztabytow-kolarzyki.pl.tl oraz na profilu facebookowym MLKS Baszta Bytow (www.facebook.com/BasztaBytow).

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL