R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40497313 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Andrzej Kaiser jedzie u siebie
i liczy na doping wiernych kibiców

 

Wielkie święto kolarstwa w Bytowie


Andrzej Kaiser przed rokiem w Bieganowie (na zdjęciu) zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w elicie mężczyzn. W niedzielę 11 stycznia bytowianin jedzie u siebie.
Fot. Piotr Pawlak

Andrzej Kaiser mieszka w Bytowie i reprezentuje barwy poznańskiego teamu Euro Bike Kaczmarek Eletric. Przede rokiem w Bieganowie na Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w wyścigu elity zajął trzecie miejsce - za Markiem Konwą i Mariuszem Gilem. Rok wcześniej, też na MP w przełajach w Koziegłowach, również był trzeci - za tymi samymi zawodnikami.

- Tym razem nic nie muszę - mówi sympatyczny bytowianin. – Jestem dobrze przygotowany, prawie codziennie trenuję na trasie, na której w niedzielę zawodnicy elity stoczą walkę o tytuł mistrza Polski w kolarskich przełajach.

– Jadę u siebie i cieszę się bardzo, że championat kraju organizuje Baszta Bytów. Liczę na doping żony Lucyny, synów Adriana i Jakuba, Czesława Langa, Ryszarda i Piotra Pawlaków, ekipy poznańskich "Eurobajków", wreszcie mieszkańców rodzinnego miasta. Mam wiernych kibiców w Trójmieście, którzy licznie zjawią się w niedzielę nad jeziorem Jeleń.

– Dziś w Bytowie jest wiosennie (rozmawialiśmy w piątek 9 stycznia), zmarznięta ziemia jakby puściła soki i zrobiło się trochę błotniście. Lubię takie warunki pogodowe. Jestem przygotowany do wysiłku, do rywalizacji na najwyższym poziomie. Chcę być częścią wielkiego widowiska, które najlepsi polscy przełajowcy stworzą podczas najbliższego weekendu.

– Fakt, że urodziłem się i mieszkam w Bytowie, mieście tegorocznych Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym, dodatkowo mnie motywuje do pokazania swej sportowej klasy. W niedzielę ścigam się u siebie i liczę na doping wiernych kibiców, w poniedziałek lecę już do Hiszpanii, gdzie będę się przygotowywał do dwóch wielkich tegorocznych imprez MTB - w Andaluzji i Absa Cape Epic w Republice Południowej Afryki.

Powiem krótko, mając szacunek do Marka Konwy, Mariusza Gila i Kacpra Szczepaniaka (trzech głównych kandydatów do złotego medalu w elicie mężczyn), publicznie informuję, że w niedzielę w Bytowie nad jeziorem Jeleń będę kibicował Andrzejowi Kaiserowi. Niech doping miejscowych i przyjezdnych pcha go dobrze do podium, do medalu.

                                                                                      Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL