R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 34568472 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2020-05-28
Maraton dla każdego!

 

W najbliższy weekend jedziemy do Obiszowa


W niedzielę 1 września w Kole odbył się maraton MTB z cyklu Grand Prix Wielkopolski. Rywalizowało prawie 250 osób. Wszystkie one otrzymały w pakiecie startowym "Dolnośląską Gazetę Kolarską", szczegółowo informującą o imprezie w Obiszowie, dokąd wybiera się wielu pasjonatów kolarstwa górskiego z naszego regionu.

Już w najbliższy weekend w Obiszowie na Dolnym Śląsku rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB. Dystanse: Mistrzostwa Polski XCM MTB (zawodnicy z licencjami) - 105 km, Mistrzostwa Polski amatorów XCM MTB (zawodnicy bez licencji) - 70 km, Mini maraton, MP Policjantów, MP Leśników - 35 km. Pula nagród wynosi aż 50 tysięcy złotych! 7 września (sobota) rozegrana zostanie czasówka, która zdecyduje o miejscach w sektorach startowych. Nie jest ona jednak obowiązkowa. Start maratonu w niedzielę – 8 września.

Niezależnie od tego, że impreza ma rangę mistrzostw Polski wystartować może w niej każdy. Trasa została zaplanowana tak, żeby bez większych problemów przejechali ją amatorzy. Wciąż jeszcze można zgłaszać się do zawodów. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.mtbobiszow.pl. Wpisowe to jedyne 40 zł za dwa dni! (przy rejestracji elektronicznej do 04.09.2013 i 50 zł w dniu zawodów) A w ramach tej kwoty bogate świadczenia: ubezpieczenie, opieka medyczna, opieka fizjoterapeutów po wyścigach, opieka mechaników, także na trasie, 4 bufety podczas zawodów, wyżywienie w trakcie pobytu w Obiszowie, dostęp do pryszniców, bezpłatne pole namiotowe. Każdy otrzyma także pakiet startowy, w którego skład wchodzą: bidony, skarpetki kolarskie, smycze. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji poza sportowych. Wieczorami zaplanowana jest zabawa przy muzyce na żywo, plenerowe wyświetlanie filmów o tematyce kolarskiej (16-metrowy telebim). 8 września zorganizowany zostanie piknik archeologiczny.

Pakiet startowy dla każdego maratończyka MTB startującego podczas Mistrzostw Polski w Maratonie MTB w Obiszowie.

Warto się wybrać w najbliższy weekend do Obiszowa. Organizatorzy imprezy z dyrektorem Mistrzostw Polski w Maratonie MTB Arturem Chodorem na czele serdecznie zapraszają na dwa dni na Dolny Śląsk, pod Głogów.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL