R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572048 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maraton Skandii w przecudnej Białowieży
wyjątkowy pod każdym względem

 

 12 stycznia 2009 roku w Urzędzie Gminy w Białowieży podpisano umowę pomiędzy Białowieżą i Lang Teamem dotyczącą organizacji zawodów Skandia MTB Maraton. Podpisy pod dokumentem złożyli wójt Albert Litwinowicz oraz Czesław Lang.

Obecni byli nadleśniczy Wojciech Niedzielski oraz znany przed laty kolarz Jerzy Kuczko. Zawody w przecudnej Białowieży, która debiutuje na mapie maratonów Skandii, odbędą się 2 maja 2009 roku. Trasa, którą konsultował właśnie Jerzy Kuczko, prowadzić będzie przez trzy nadleśnictwa – Białowieżę, Browsk i Hajnówkę.


Chciałoby się zobaczyć Annę Szafraniec, Marka Galińskiego i Pawła Ziembę (prezesa Skandii) na trasie maratonu MTB po Puszczy Białowieskiej. www.tucsonfca.com

Start to wyścigów na czterech trasach odbędzie się na terenie Białowieskiego Parku Narodowego. Do podziwiania, wiadomo lasy, lasy..., a może i żubry. Podczas zawodów Skandii odbędą się także mistrzostwa leśników w kolarskim maratonie.

Skandia MTB Maraton odbędzie się 2 maja 2009 i będzie to druga tegoroczna impreza zorganizowana przez Czesława Langa i Towarzystwo Ubezpieczeniowe Skandia.

Audemars Piguet Replica

Skandia MTB Maraton 2009

26.04 - Chodzież
02.05 - Białowieża
17.05 - Bielawa
31.05 - Nałęczów
07.06 - Gdańsk
13.09 - Olsztyn
04.10 - Kwidzyn

www.menelevatorshoes.com

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL