R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40210903 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-09-27
Siedmiu wspaniałych jedzie do Obiszowa

 

JBG-2 Professional Team liczy
na tytuł mistrza Polski w maratonie MTB


Wojciech Halejak wygrał 13 czerwca Skandię Maraton Lang Team w Gdańsku na dystansie Giga. Wygrał także tegoroczną rywalizację w maratonach MTB o Puchar Polski. W Obiszowie pojedzie razem z braćmi Brzózkami, Mariuszami - Michałkiem i Kozakiem oraz Patrykiem Piaseckim.

Jacek Brzózka (ojciec) i jego dwaj synowie Adrian i Piotr Brzózkowie, Wojciech Halejak, Mariusz Kozak, Mariusz Michałek i Patryk Piasecki, sześciu zawodników elity i jeden masters, siedmiu kolarzy JBG-2 Professional Team wybiera się do Obiszowa, by w niedzielę walczyć o tytuły mistrza Polski w maratonie MTB.

– Członkowie najbardziej utytułowanego teamu kolarstwa górskiego w Polsce w pełnym składzie wystąpią w Obiszowie - mówił dziś (w poniedziałek 14 września) przed wieczorem Tomasz Pierwocha, menedżer grupy.

– Ten weekend był dla naszego teamu niezwykle udany. W Wolsztynie podczas maratonu MTB, zaliczanego do Pucharu Polski (Grand Prix Kaczmarek Electric), na dystansie Giga triumfował Patryk Piasecki. Wygrał on z najlepszym kolarzem górskim Polski ostatnich latMarkiem Konwą. W pierwszej dziesiątce znaleźli sie także Mariusz Kozak i Mariusz Michałek - wylicza Tomasz Pierwocha.

– I Adrian Brzózka w Jeleniej Górze i karkonoskiej okolicy brał udział w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski. W wyścigu elity był bardzo aktywny, inicjował ataki, uciekał. Gdyby miał więcej doświadczenia w jeździe na szosie, może byłoby podium. Zajął czwarte miejsce - za Tomaszem Marczyńskim, Michałem Gołasiem i Łukaszem Owsianem. Jest silny. W Obiszowie, moim zdaniem, powinien walczyć o tytuł mistrza Polski - podkreśla Tomasz Pierwocha.


Zawodnicy JBG-2 w Gdańsku (Mariusz Kozak - od lewej, 2. miejsce), Wojciech Halejak, Magda Sadłecka i Mariusz Michałek (3. miejsce). Skandia Maraton Lang Team, 13 czerwca 2015.
Fot. Piotr Kurek

Jacek Brzózka (ojciec) i jego dwaj synowie Adrian i Piotr Brzózkowie, Wojciech Halejak, Mariusz Kozak, Mariusz Michałek i Patryk Piasecki - pełny skład JGB-2 Professional MTB Team zobaczymy w niedzielę w Obiszowie. Najlepszy team kolarstwa górskiego w naszym kraju. W jego barwach jeździł, między innymi, niezapomniany Marek Galiński.

Polski świat MTB w niedzielę kieruje się do Obiszowa. Zawodnicy elity mężczyzn zmierzą się z dystansem 105 km (3 rundy po 35 km), elita kobiet oraz amatorzy obu płci z trasą 70 km, natomiast 35 km będzie okazją dla amatorów MTB do poznania okolic Głogowa i Wzgórz Dalkowskich.

Spotykamy się w Obiszowie. W ten weekend, gdyż na sobotę przewidziano biegi, na niedzielę zaś epickie zmagania maratonowe na najwyższym w Polsce poziomie: o tytuł mistrza kraju. 

20 września
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB


Organizator: Stowarzyszenie MTB Obiszów Team, gmina Grębocice, Nadleśnictwo Głogów
Gdzie: Obiszów - boisko sportowe
Start: niedziela 20 września - godzina 12.00 elita mężczyzn, 12.05 - elita kobiet i juniorki, 12.10 - cyklosport i junior, 12.15 - masters I, II, III i IV, MP Amatorów, godzina 12.30 - Puchar Bike Park MTB Obiszów. Zapisy w biurze zawodów w sobotę od godziny 11 do 19 i w dniu startu od godziny 8.00 do 10.30. Dystans - 105 km dla elity mężczyzn i 70 km dla elity kobiet, 70 km - Mistrzostwa Polski Amatorów, 35 km (Mini) - Puchar Bike Park MTB Obiszów.
Więcej informacji: http://www.mtbobiszow.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL