R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 21299294 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2017-11-15
7. etap: 115 kolarzy rusza w sobotę do Krakowa

 

W sobotę ostatni, siódmy etap 65. Tour de Pologne z Rabki Zdroju do Krakowa ma dystans 153,8 km. Przyjazd kolarzy na metę przewidywany jest około godziny 16.45.

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie

1 Jens Voigt (Niemcy) Team CSC - Saxo Bank - 19.06.50 h
2 Lars Ytting Bak (Dania) Team CSC - Saxo Bank - strata 1.22 min.
3 Franco Pellizotti (Włochy) Liquigas - 1.24
4 Allan Davis (Belgia) Quick Step - 1.27
5 Francesco Gavazzi (Włochy) Lampre - 1.28
6 Gregory Rast (Szwajcaria) Astana - 1.33
7 Frank Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank - 1.34
8 Mirco Lorenzetto (Włochy) Lampre - 1.36
9 Kjell Carlström (Finlandia) Liquigas - 1.37
10 Aleksandr Kuchynski (Białoruś) Liquigas - ten sam czas
11 Pablo Lastras Garcia (Hiszpania) Caisse d'Epargne - 1.38
12 José Ivan Gutierrez Palacios (Hiszpania) Caisse d'Epargne - ten sam czas
13 Marek Rutkiewicz (Polska) Polish National Team - 1.39
14 Pieter Weening (Holandia) Rabobank - 1.40
15 David Loosli (Szwajcaria) Lampre - ten sam czas
16 Alexander Efimkin (Rosja) Quick Step - 1.41
17 Thomas Lövkvist (Szwecja) Team Columbia -
18 Gerald Ciolek (Niemcy)) Team Columbia -
19 Bert Grabsch (Niemcy)) Team Columbia -
20 Vladimir Karpets (Rosja) Caisse d'Epargne -
21 Morris Possoni (Włochy) Team Columbia - ten sam czas
22 Fabian Wegmann (Niemcy)) Gerolsteiner - 1.43
23 Daniel Navarro Garcia (Hiszpania) Astana - 1.45
24 Chris Horner (USA) Astana -
25 Thomas Frei (Szwajcaria) Astana - ten sam czas
26 Iñaki Isasi Flores (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi - 1.46
27 Jonathan Hivert (Francja) Crédit Agricole - ten sam czas
28 Roman Kireyev (Kazachstan) Astana - 1.47
29 Andrey Zeits (Kazachstan) Astana -
30 Dariusz Baranowski (Polska) Polish National Team - 1.48
31 David Cañada (Hiszpania) Scott - American Beef - 1.49
32 Benat Intxausti Elorriaga (Hiszpania) Scott - American Beef - 1.51
33 Kanstantsin Siutsou (Białoruś) Team Columbia - 1.54
34 Tadej Valjavec (Słowenia) AG2R La Mondiale - 1.55
35 Sylvester Szmyd (Polska) Lampre - 2.03
36 Wim Van Huffel (Belgia) Silence - Lotto - 2.07
37 Francis De Greef (Belgia) Silence - Lotto - ten sam czas
38 Tanel Kangert (Estonia) AG2R La Mondiale - 2.26
39 Robert Förster (Niemcy)) Gerolsteiner - 4.57
40 Markel Irizar Aranburu (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi - 5.00
41 Jose Joaquin Rojas Gil (Hiszpania) Caisse d'Epargne - 5.05
42 Philip Deignan (Irlandia) AG2R La Mondiale - 5.09
43 Steven De Jongh (Holandia) Quick Step - 5.10
44 Luis Leon Sanchez Gil (Hiszpania) Caisse d'Epargne - 5.15
45 Murilo Fischer (Brazylia) Liquigas - 5.16
46 Peter Wrolich (Austria) Gerolsteiner -
47 Maciej Bodnar (Polska) Liquigas - 5.22
48 Matteo Bono (Włochy) Lampre - 5.25
49 Stijn Devolder (Belgia) Quick Step - 5.26
50 Matthias Russ (Niemcy)) Gerolsteiner - 5.28
51 Frank Hoj (Dania) Cofidis - Le Crédit par Téléphone - 5.29
52 Jürgen Roelandts (Belgia) Silence - Lotto - 5.30
53 Alexandre Botcharov (Rosja) Crédit Agricole - 5.31
54 Giovanni Bernaudeau (Francja) Bouygues Telecom - 5.32
55 Manuele Mori (Włochy) Scott - American Beef - 5.34
56 Martin Elmiger (Szwajcaria) AG2R La Mondiale - 5.40
57 Pietro Caucchioli (Włochy) Crédit Agricole - 5.50
58 Cadel Evans (Australia) Silence - Lotto - 5.52
59 Alessandro Proni (Włochy) Quick Step - 5.57
60 Bauke Mollema (Holandia) Rabobank - 6.03
61 Sven Krauss (Niemcy)) Gerolsteiner - 6.08
62 Tony Martin (Niemcy)) Team Columbia - 6.22
63 Andrea Grendene (Włochy) Lampre - 8.37
64 Marcel Sieberg (Niemcy) Team Columbia - 8.38
65 Brett Lancaster (Australia) Team Milram -
66 Timothy Gudsell (Nowa Zelandia) Française des Jeux - 8.39
67 Kurt-Asle Arvesen (Norwegia) Team CSC - Saxo Bank - 8.46
68 Vladimir Miholjevic (Chorwacja) Liquigas - 8.53
69 Dmytro Grabovskyy (Ukraina) Quick Step - 8.55
70 Jean Eudes Demaret (Francja) Cofidis - Le Crédit par Téléphone - 8.59
71 Marlon Alirio Perez Arango (Kolumbia) Caisse d'Epargne - 9.16
72 Marcus Burghardt (Niemcy) Team Columbia - 9.34
73 Laurens Ten Dam (Holandia) Rabobank - 10.10
74 Enrico Poitschke (Niemcy) Team Milram - 10.27
75 Alexandre Blain (Francja) Cofidis - Le Crédit par Téléphone - 10.30
76 Krzysztof Jeżowski (Polska) Polish National Team - 10.34
77 Dominik Roels (Niemcy) Team Milram - 10.38
78 Damien Gaudin (Francja) Bouygues Telecom - 10.48
79 Michael Schär (Szwajcaria) Astana - 11.07
80 Ermanno Capelli (Włochy) Scott - American Beef - 11.09
81 Jean-Charles Senac (Francja) AG2R La Mondiale - 12.07
82 Paul Martens (Niemcy) Rabobank - 12.58
83 Aitor Hernandez Gutierrez (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi - 13.39
84 Bram De Groot (Holandia) Rabobank - 13.41
85 Andy Schleck (Luksemburg) Team CSC - Saxo Bank - 13.44
86 Angelo Furlan (Włochy) Crédit Agricole - 13.46
87 Marco Bandiera (Włochy) Lampre - ten sam czas
88 Mauro Da Dalto (Włochy Liquigas - 13.47
89 Graeme Brown (Australia) Rabobank - 13.50
90 Luca Barla (Włochy) Team Milram - ten sam czas
91 Wilfried Cretskens (Belgia) Quick Step - 13.51
92 Yauheni Hutarovich (Białoruś) Française des Jeux - 13.52
93 Yoann Offredo (Francja) Française des Jeux -
94 Łukasz Bodnar (Polska) Polish National Team - ten sam czas
95 Luciano André Pagliarini Mendonca (Brazylia) Scott - American Beef - 13.53
96 Adam Wadecki (Polska) Polish National Team - 13.56
97 Francisco Javier Aramendia (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi -
98 Mathieu Claude (Francja) Bouygues Telecom - 13.57
99 Tomasz Kiendyś (Polska) Polish National Team - 14.02
100 Alberto Curtolo (Włochy) Liquigas - 14.04
101 Marcus Ljungqvist (Szwecja) Team CSC - Saxo Bank - 14.11
102 Julien Belgy (Francja) Bouygues Telecom - 14.33
103 Fabian Cancellara (Szwajcaria) Team CSC - Saxo Bank - 15.11
104 Rémi Pauriol (Francja) Crédit Agricole - 15.16
105 Marcin Sapa (Polska) Polish National Team - 15.39
106 Roberto Longo (Włochy) Lampre - 15.43
107 Erki Pütsep (Estonia) Bouygues Telecom - 15.52
108 Andoni Lafuente (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi - 17.44
109 Anthony Charteau (Francja) Caisse d'Epargne - 17.49
110 Damien Monier (Francja) Cofidis - Le Crédit par Téléphone - 19.00
111 Saïd Haddou (Francja) Bouygues Telecom - 19.17
112 Denis Flahaut (Francja) Scott - American Beef - 22.33
113 Javier Megías Leal (Hiszpania) Scott - American Beef - 22.38
114 Josu Agirre Aseginolaza (Hiszpania) Euskaltel - Euskadi - 24.19
115 Perrig Quemeneur (Fra) Bouygues Telecom - 24.36

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL