R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645332 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Odblaskowa koszulka na medal

 

BCM Nowatex dba o bezpieczeństwo kolarzy

Firma BCM Nowatex z Puszczykowa, znana w świecie cyklizmu, przygotowała dla wszystkich pasjonatów rowerów nowy produkt: odblaskową koszulkę kolarską. Wykonana z najlepszych materiałów zwiększa w zasadniczy sposób bezpieczeństwo tych, którzy jeżdżą na rowerach: amatorsko i wyczynowo.

BCM Nowatex szyje stroje kolarskie od kilkunastu lat. Pierwszą ich partię firma Piotra Miśkiewicza przygotowała na 54. Tour de Pologne. Było to w roku 1997 i data 14 września wyznacza początek szykowania koszulek dla społeczności rowerowej. Najpierw w Polsce, ale także i dla tej poza granicami naszego kraju.


Kolarska koszulka odblaskowa z Puszczykowa jest widoczna w ciemności.

W Puszczykowie, przy ulicy Wrzosowej 11, jest piękny puchar z podziękowaniami od Czesława Langa za koszulki przygotowane na 54. edycję naszego narodowego wyścigu. Mijały lata, firmie przybywało zamówień, doświadczeń i klientów. Ci ostatni zawsze mogli liczyć na to, że stroje made by Miśkiewicz będą zgodne z najnowszymi trendami i tendencjami w ubieraniu sportowców - przede wszystkim kolarzy.

Z myślą o nich i ich bezpieczeństwie BCM Nowatex przygotował dla wszystkich pasjonatów rowerów nowy produkt: odblaskową koszulkę kolarską. Szyje się ją w dwóch wersjach: w jednej (nazwijmy to wersji ekonomicznej) elementy odblaskowe znajdują się na ramionach oraz tylnym pasku biegnącym wzdłuż kieszonek, druga zaś jest wykonana w całości z nieznanego jeszcze na polskim rynku materiału.


Kolarska koszulka odblaskowa (wersja ekonomiczna). Zdjęcie wykonane z użyciem lampy blaskowej w pomieszczeniu, do którego docierają promienie słoneczne.  

Dziś przez dwie godziny testowałem te koszulki w rozmaitych miejscach, gdzie było słonecznie jasno na śniegu, gdy panował półmrok w gabinecie, w warunkach całkowitej ciemności. 48 zdjęć, które zostały wykonane w Puszczykowie, w zmiennych warunkach ilustrują najlepiej to, co jest ważne w jeździe na rowerze: bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy, wieczorem, w zapadających ciemnościach, w szarudze. Koszulka, szczególnie ta wykonana w całości z materiału odblaskowego, w ciemności jest widoczna, rozpoznawalna, wyraźnie świeci w mroku.


Kolarska koszulka odblaskowa w promieniach  słońca. Puszczykowo, 24 lutego 2010.  

Ci wszyscy, którzy trenują na szosach, mogliby zainteresować się nową ofertą firmy BCM Nowatex. Dla zawodników jeżdżących w klubach ważne jest i to, że na ten najnowszej generacji materiał można nakładać napisy: nazwy ekip kolarskich, jak również sponsorów. Myślę tak sobie, że ten nowy produkt rodem z Puszczykowa przyjmie się w środowisku rowerzystów biorących udział w długich wyprawach rowerowych po świecie.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL