R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 27682968 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-08-14

 
Gniezno, 3 kwietnia 2011 - wyniki

 

Gniezno, 3 kwietnia 2011 - wyniki

Elita mężczyzn


Pierwsza szóśtka w wyścigu elity, wiceprezydent Gniezna Czesław Kruczek (drugi z lewej) oraz organizatorzy zawodów: Dariusz Łukasiewicz (z lewej) i Radosław Jaskulski (z prawej).

1. Sebastian Swat, Poznań
2. Radosław Lonka, Września
3. Oskar Pluciński, Konin
4. Zbigniew Wiktor, Poznań
5. Sławomir Pituch, Bytów
6. Paweł Król, Warszawa


Juniorzy

1. Sylwester Swat, Poznań
2. Wojciech Wiktor, Poznań
3. Mirosław Płotka,
4. Kacper Urbanowicz, Miłosław
5. Tomasz Zozuliński, Poznań
5. Bartosz Kołodziejczyk, Chodzież


Mastersi MI

1. Radosław Lonka, Września
2. Bartłomiej Lewandowski, Warszawa
3. Mateusz Łangowski, Gorzów Wielkopolski
4. Mateusz Niedbała, Środa Wielkopolska
5. Dariusz Drelak, Bralin
6. Michał Badowski,

Mastersi MII

1. Arkadiusz Ceniuch, Szczecin
2. Roman Grzemski,
3. Tomasz Urbanowicz, Miłosław
4. Piotr Schondelmeyer, Poznań
5. Tomasz Kaczmarek, Wieleń
6. Jacek Kuzynin, Strzelce Krajeńskie

Mastersi MIII


Najlepszych pięciu zawodników w kategorii MIII, wiceprezydent Gniezna oraz organizatorzy zawodów.

1. Marek Witkiewicz, Poznań
2. Jan Zozuliński, Poznań
3. Franciszek Sawicki, Konin
4. Janusz Przybysz, Koło
5. Ryszard Bróździński, Poznań
6. Wojciech Gembala,

Mastersi MIV (55 lat i więcej)

1. Zdzisław Baran, Złotów
2. Andrzej Jaroszonek, Barlinek
3. Janusz Plesiewicz,
4. Jerzy Kaźmierczak, Swarzędz
5. Jan Dymecki, Czaplinek
6. Kazimierz Kowalski, Złotów

Supermasters - najlepsza dziesiątka, bez podziału na kategorie

1. Radosław Lonka
2. Bartłomiej Lewandowski
3. Mateusz Łangowski
4. Mateusz Niedbała
5. Dariusz Drelak
6. Zdzisław Baran
7. Arkadiusz Ceniuch
8. Marek Witkiewicz
9. Michał Badowski
10. Przemysław Dana


Junior młodszy

1. Jakub Zaworski, Środa Wielkopolska
2. Patryk Adamkiewicz, Puszczykowo
3. Artur Sobkowiak, Piła
4. Olaf Miłek, Środa Wielkopolska
5. Dawid Wieczorkiewicz, Piła
6. Adam Frąckowiak, Środa Wielkopolska

Młodzicy

1. Bartosz Zaworski, Września
2. Jakub Skrzypczyński, Złotów
3. Adam Ostryński, Leszno
4. Filip Jereniewski, Szczecin
5. Hubert Stec, Złotów
6. Szymon Wiącek, Poznań

Żak

1. Wojciech Ceniuch, Szczecin
2. Mateusz Miłoszewski, Gryfino
3. Marcin Nowacki, Gryfino

Elita kobiet

1. Joanna Wąsiel, Poznań
2. Gizela Rakowska, Gniezno
3. Anna Wysokińska, Gniezno
4. Joanna Teofilak, Piła
5. Barbara Krzyśko, Gniezno

Juniorki

1. Barbara Frąszczak, Antonin
2. Katarzyna Zimniak, Antonin
3. Dominika Smyk, Wagrowiec
4. Wiktoria Magnucka, Piła

Kobiety masters I

1. Patrycja Petroczko, Śrem
2. Karolina Dopierała, Poznań
3. Alina Bielawska, Poznań

Kobiety masters II

1. Edyta Swat, Poznań
2. Katarzyna Smyk, Wągrowiec
3. Kinga Skrok-Zozulińska, Poznań

Żaczki

1. Maja Drelak, Bralin
2. Janina Golec, Jarocin
3. Dominika Dukarska, Środa Wielkopolska

Dzieci do lat dziesięciu

1. Tytus Dopierała, Poznań
2. Milena Drelak, Bralin
3. Marcin Miłoszewski, Gryfino
4. Bartosz Golec, Jarocin
5. Nikodem Drelak, Bralin

Superamator

1. Szymon Holzer, Gniezno
2. Wojciech Gogolewski, Wagrowiec
3. Marek Plewa, Środa Wielkopolska
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL