R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468722 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Mosina czeka na kolarzy górskich

 

W niedzielę czwarta edycja
cyklu Fortuna Thule Cup 2012


W niedzielę wielkopolscy kolarze górscy jadą do Mosiny.

W najbliższą niedzielę (1 lipca) w Mosinie odbędą się zawody MTB w ramach Pucharu Wielkopolski - Fortuna Thule Cup 2012, będące zarazem IV otwartymi mistrzostwami powiatu poznańskiego w kolarstwie górskim. Startować mogą zawodnicy z licencjami, jak i amatorzy - i to we wszystkich kategoriach wiekowych, od żaków i dzieci poczynając.

Zawody zostaną rozegrane w Mosinie na Pożegowie (polana przy ulicy Skrzyneckiej) - obok wieży widokowej. Wyścig zostanie rozegrany na rundach o długości około 4000 metrów. Pierwszy wyścig (dzieci - mała runda) o godz. 10.15. Mastersi rozpoczną rywalizację o 13.30, juniorzy i zawodnicy elity o 15.30.

Biuro zawodów rozpoczyna pracę o 8.00.

Zawody w Mosinie będą czwartą edycją cyklu Fortuna Thule Cup 2012: 1 kwietnia kolarze górscy naszego regionu rywalizowali w Gnieźnie, 29 kwietnia w Obornikach i 13 maja w Wągrowcu.

Organizatorami zawodów są: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca oraz Wojciech Gogolewski, partnerami - Urząd Miasta i Gminy w Mosinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie oraz Wielkopolski Park Narodowy.

xxx

Tego samego dnia, 1 lipca, w Turku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Amatorów MTB Family Cup 2012. Miejsce imprezy Turek - Zdrojki Lewe (parking leśny). Biuro zawodów czynne od godziny 9 do 11. Start do pierwszego wyścigu o godzinie 11.

Szczegółowy regulamin na stronie http://www.familycup.com.pl/


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL