R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632189 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mistrz Polski nie odpuszcza

 

Borys Góral z Piły najlepszym
sprinterem MTB w Białymstoku 
 


Borys Góral z Piły (w środku) jest mistrzem Polski w sprintach na rowerach górskich i dziś swą klasę sportową potwierdził w Białymstoku. Żerków, lipiec 2013.
Fot. Piotr Kurek

Borys Góral (Superior Energy Team) oraz Katarzyna Solus-Miśkowicz (Kross Racing Team) wygrali sprinty w I edycji Pucharu Polski w kolarstwie górskim - Rusza Peleton w Białymstoku.

Borys Góral pokonał w finale Patryka Piaseckiego (JBG-2), Piotra Konwę (4F Racing) oraz Bartłomieja Wawaka (JBG-2). Ta ostatnia dwójka była najlepsza w kategorii U23. Najwyżej sklasyfikowanym juniorem był Kamil Małecki (MKS Baszta Bytów).

Wśród kobiet triumfowała Katarzyna Solus-Miśkowicz, a obok niej na podium stanęły Stefania Staszel (Sante-BSA Whistle) i Monika Żur (4F Racing). Czwarta była Marta Turoboś (Integral Collections Sławno). Aż 3 zawodniczki z pierwszej "4" (wszystkie poza Solus-Miśkowicz), to przedstawicielki kategorii U23. Klaudia Ślepowrońska (MTB Silesia Rybnik) była najszybsza z juniorek.

Borys Góral w lipcu ubiegłego roku podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim, które odbyły się w Żerkowie, sięgnął po krajowy championat w sprintach. Okazał się lepszy od 56 rywali.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL