R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40919162 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-01-04
Finał Thule Cup 2014
- podwójne uderzenie...

 

W weekend spotykamy się w Kleczewie

 

Już niewiele czasu pozostało do zakończenia bardzo skróconego cyklu Thule Cup 2014. W dniach 2-3 sierpnia w Kleczewie k/ Konina odbędzie się weekend z XC w tle.

W sobotę odbędzie się Miejski Eliminator XCE, natomiast w niedzielę najlepsi kolarze górscy Wielkopolski spotkają się w finałowych wyścigach XC o puchar Thule Cup 2014. Niestety, to już ostatnia okazja (a było ich w tym roku bardzo niewiele... - Wągrowiec i Pniewy) spotkać się i walczyć w wyścigu XC.

Sierpień zapowiada się dość ciekawie dla fanów MTB w naszym regionie, gdyż poza spotkaniem w Kleczewie (2-3 sierpnia) tydzień później (10 sierpnia) w Suchym Lesie pod Poznaniem odbędzie się maraton MTB zorganizowany przez Wojciecha Gogolewskiego - głównego animatora imprez kolarstwa górskiego w Wielkopolsce. Następna impreza z cyklu Bike Cross Gogol Maraton MTB odbędzie się 24 sierpnia w Wałczu, zaś 30 sierpnia w Wągrowcu Nocny Eliminator.

 

Warto w tych wszystkich imprezach uczestniczyć, zaś sobotnio-niedzielne zmagania w Kleczewie są poznaniem nowych okolic w Wielkopolsce, gdzie fani MTB mogą sportowo rywalizować.

2 sierpnia
Eliminator, czyli sprinty na rowerach górskich w Kleczewie

Organizator: Urząd Miasta Kleczew, MOSiR Kleczew, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Kleczew - Rynek Miejski
Start: godzina 13.30-15.15 jazdy kwalifikacyjne na rowerach górskich na dystansie 750 metrów, następnie ćwierćfinały, półfinały i finał. Biuro zawodów czynne od 11 do 13.00.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

3 sierpnia
Puchar Wielkopolski - Thule Cup 2014

Organizator: Urząd Miasta Kleczew, MOSiR Kleczew, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Kleczew - tereny pokopalniane przylegające do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Start: godzina 10.15 - pierwszy wyścig (dzieci). Zapisy w biurze zawodów od godziny 9. Dystanse - od 300 metrów do 28 kilometrów. Zawody cross country dla wszystkich kategorii wiekowych.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL