R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327424 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Trzy dni zmagań na trasie
wokół kieleckiej Pierścienicy

 

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim 2012


Tak skacze na rowerze górskim Marek Konwa, 22-latek z Wilkanowa spod Zielonej Góry i zarazem reprezentant Polski na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Zielona Góra, 3 maja 2012, Marek Konwa MTB Race.

W niedzielę na Stadionie Leśnym w Kielcach w wyścigach kolarzy górskich elity kobiet i elity mężczyzn zmierzą się najlepsi polscy specjaliści MTB. Uczestniczyć oni będą w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim, które rozpoczynają się w piątek 6 lipca i potrwają trzy dni.

- Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na mistrzostwa, które rozpoczną się w piątek na trasie wokół Pierścienicy na Stadionie Leśnym. Trasa jest malownicza i dobrze przygotowana. W trakcie mistrzostw będzie wiele atrakcji, liczne konkursy dla kibiców. Nikt na pewno nie będzie się nudził – mówi Zbigniew Piątek, dyrektor mistrzostw, starszy brat Andrzeja Piątka - zasłużonego polskiego szkoleniowca kolarskiego.

Program Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Kielce 2012

Piątek, 6 lipca, godzina 16.15 - uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski, 16.30 - start do wyścigu sztafet drużynowych.
Sobota, 7 lipca, 11 – 15 wyścigi w kategoriach młodzik, młodziczka, masters, junior młodszy, juniorka młodsza.
Niedziela, 8 lipca, 10 – wyścig juniorek, 11.30 – wyścig juniorów, 13.30 – wyścig elity kobiet, 15.30 – wyścig elity mężczyzn.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL