R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40478255 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
XVI Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego

 

Grażyna i Ryszard Głowaccy zapraszają
na imprezę turystyczną z tradycjami  

W najbliższą niedzielę (13 maja) odbędzie się XVI Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego. Ta impreza turystyczna zapowiada się niezwykle interesująco. Będzie jazda przez poligon Biedrusko, złożenie kwiatów pod pomnikiem w Glinnie oraz ... niespodzianka w Chojnicy. Będzie to jeden z najważniejszych rajdów rowerowych w tym roku w Wielkopolsce.


Kapela góralska z Poronina w miejscu, gdzie kiedyś był dworek, w którym urodził się Wojciech Bogusławski - twórca naszego teatru narodowego. Tak było przed rokiem, 15 maja 2011, podczas XV Rajdu Rowerowego im. Wojciecha Bogusławskiego.
Fot. Ryszard Głowacki

Polecam, rekomenduję, zachęcam nie tylko turystów rowerowych do udziału w imprezie, którą od lat już kilkunastu organizują pasjonaci rowerów z Suchego Lasu - Grażyna i Ryszard Głowaccy oraz Urszula Habrych.

balenciaga outlet

Program rajdu

godz. 10.00 Poznań pętla PST- osiedle Jana III Sobieskiego,
godz. 10.30 Suchy Las przy zbiorniku"Ryga", ul. Bogusławskiego,
godz. 11.00 Złotniki wjazd na poligon,
godz. 11.30 Glinno złożenie kwiatów pod pomnikiem,
godz. 12.00 Chojnica niespodzianka,
około 13.00 Biedrusko pałac meta
Przewidywane zakończenie rajdu około godziny 15.

Organizator rajdu zapewnia opiekę nad uczestnikami imprezy na trasie rajdu, posiłek regeneracyjny, plakietkę okolicznościową dla kolekcjonerów, konkursy oraz występy artystyczne.

Uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i na mecie.Uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego, przepisy ochrony przyrody, regulamin korzystania z dróg poligonowych. Dzieci i młodzież do 18 lat uczestniczą w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Rajd organizują Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las i Ośrodek Kultury w Suchym Lesie. Rajd finansowany jest ze środków powiatu poznańskiego oraz gminy Suchy Las.

Rolex Replica Watches https://www.replicatime.me
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL