R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 36587711 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2021-05-18
Pierwszy trening z Andrzejem Piątkiem

 

W grudniu zawodników Torq Superior MTB Środa Wielkopolska czekają testy wydolnościowe


Andrzej Piątek (piąty z lewej) poprowadził 11 listopada 2011 pierwszy trening z kolarzami Torq Superior MTB Środa Wielkopolska. Dominika Dukarska i jej ojciec Piotr Dukarski w przyklęku.
Fot. Michał Główczewski

Dla Dominiki Dukarskiej, 10-letniej dziewczyny, było to nielada przeżycie. Najmłodsza zawodniczka Torq Superior MTB Team Środa Wielkopolska uczestniczyła w treningu kolarskim z Andrzejem Piątkiem.

Razem z nią jechał ojciec - Piotr Dukarski, człowiek biznesu i pasjonat rowerów. Córka i ojciec byli częścią 17-osobowej grupy średzkiego teamu MTB, który - dzień po Gali Rowerowej w hotelu Almarco - wybrał się na kolarski trening. Miał on charakter zapoznawczy, gdyż Andrzej Piątek - do niedawna trener Mai Włoszczowskiej - chciał się bliżej przyjrzeć zawodniczkom i zawodnikom.

Poprzedziła go odprawa w folwarku konnym w Hermanowie, którą poprowadził Andrzej Piątek. Znakomity szkoleniowiec przybliżył swą postać oraz opowiedział o swej dotychczasowej karierze trenerskiej, w tym o współpracy z Mają Włoszczowską.

Trening trwał dwie i pół godziny. Andrzej Piątek, Dominika Dukarska, jej ojciec oraz zawodnicy pedałowali na trasie maratonu MTB w Hermanowie oraz na znanej pętli XC w Żerkowie. Trening odbył się 11 listopada i w tym dniu Andrzej Piątek rozpoczął pracę w średzkim klubie. Jako trener - koordynator.

Teraz zawodników Torq Superior MTB Środa Wielkopolska czekają w dniach 6 i 7 grudnia br. testy wydolnościowe w Instytucie Sportu w Warszawie, oczywiście pod okiem Andrzeja Piątka. Dzięki testom trener - koordynator będzie mógł ocenić potencjał zawodników i rozpocząć ich przygotowania do sezonu 2012.

Relację z Gali Rowerowej w Środzie Wielkopolskiej można obejrzeć na stronie http://www.tvp.pl/poznan/sport/wiadomosci-sportowe/wideo/11112011/5654395
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL