Radość Andrzeja Piątka

Zwycięstwa Moniki Żur i Piotra Konwy podczas
pierwszej edycji Skandia Maraton Lang 2015

To był szaleńczy finisz. Na bruku najszybszy okazał się Piotr Konwa (2050).

Piotr Konwa, 20-latek, w efektownym stylu wygrał w sobotę w Warszawie rywalizację elity mężczyzn w Skandia Maraton Lang Team na najdłuższym dystansie, czyli 83 kilometrów. Zwycięstwo wśród elity kobiet na Grand Fondo odniosła Monika Żur. Oboje reprezentują 4F Scott Racing Team, są podopiecznymi Andrzeja Piątka i oboje pojadą na początku maja do Niemiec, by reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy w maratonie MTB.

Monika Żur (1. miejsce), Paula Gorycka (2. miejsce) i Dorota Warczyk (3. miejsce) w rywalizacji elity kobiet (z licencjami).

Na początku i na końcu maratonu MTB startujący zmierzyli się z brukiem.

W Warszawie ładnie zaprezentowała sie ekipa Merx Team z Wągrowca w składzie: Dorian Karczewski (od lewej - miejsce na podium), Marta Gogolewska (4. miejsce na Medio), Sławomir Spławski (drugi z prawej - 1. miejsce na Medio w swej kategorii wiekowej) i Mirosław Kołacki. W środku Oskar Pluciński z Konina, zwycięzca na Medio - reprezentuje barwy Erkado RT Kraśnik.

W sobotę w Warszawie rywalizowali o tytuły mistrza Polski w maratonie MTB dziennikarze. W kategorii 45 lat i więcej wygrał Wiesław Fidurski ze Złotowa, trzecie miejsce zajął Piotr Kurek. Okolicznościowa fotka z Czesławem Langiem