R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888276 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mariusz Gil w barwach
kostrzyńskiego Agrochest Teamu

 

Pod Poznaniem powstaje silna ekipa MTB


Mariusz Gil na najwyższym miejscu podium. Maraton MTB w Połczynie-Zdroju, 15 lipca 2007.
Fot. Piotr Kurek

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2014 w maratonach MTB, Agrochest Team dokonał kolejnych wzmocnień. W barwach ekipy z Kostrzyna Wielkopolskiego w tym roku wystartuje wielokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata w kategorii U-23 w kolarstwie przełajowym, Mariusz Gil.

Zawodnik ze Strzelec Krajeńskich zaliczy pełny cykl startów w maratonach MTB, choć zapewne nie zabraknie go także na trasach wyścigów szosowych. - Zakontraktowanie Mariusza Gila do zespołu Agrochest Team to dla nas spore wydarzenie. W barwach teamu pojedzie jeden z bardziej utytułowanych polskich zawodników w cyclocrossie, który zapewne bardzo dobrze będzie radził sobie na trasach maratonów MTB - powiedział sponsor ekipy Tomasz Rybarczyk.

Mariusz Gil problemy zdrowotne, które trapiły go podczas pechowego sezonu przełajowego, ma już za sobą i teraz startując w maratonach będzie się chciał odbudować przed czekającym go przełajowym sezonem 2014/15.

- Za mną dwa dość pechowe sezony w przełajach. Na szczęście po bakteriach w moim organizmie nie ma już śladu i czuję się mocno zmotywowany przed czekającym mnie sezonem, zarówno MTB ,jak i przełajowym. Patrząc na skład ekipy Agrochestu, muszę przyznać, że zebrała się mocna ekipa, ze mną, Kacprem Szczepaniakiem i Michałem Putzem na czele. Myślę, że powalczymy o dobre wyniki, a ja odbudują się w kraju i wrócę do światowego Top 15 w przełajach - powiedział Gil.

W kalendarzu startów Mariusza Gila znajdują się wyścigi z cyklów: Bike Maraton, Kaczmarek Electric MTB i Skandia Maraton Lang Team.

Porozmawiać z zawodnikiem, jak i poznać cały skład kostrzyńskiego Agrochest Teamu będzie można już 12 kwietnia (najbliższa sobota) podczas prezentacji ekipy MTB, która odbędzie się w hotelu HP Park Hotel w Poznaniu o godzinie 12.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL