R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900119 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
JBG2 - film promocyjny grupy kolarskiej

 

Warto obejrzeć dzieło poznańskiego Studia MM

Anna Szafraniec i Marek Galiński - czterokrotny olimpijczyk - są liderami polskiej zawodowej grupy kolarskiej MTB o nazwie JBG2. Startują w niej także: Piotr Brzózka, Kornel Osicki, Adrian Brzózka oraz Bartłomiej Wawak.

Znakomitą zawodniczką i niemniej znanych jej kolegów, specjalistów kolarstwa górskiego, można obejrzeć na filmie promocyjnym, który przygotowało poznańskie Studio MM. Powstał on w październiku tego roku.

www.menelevatorshoes.com


Team JBG2 na wodospadzie w Wiśle.
Fot. Krzysztof Rybarczyk

Zdjęcia do filmu zostały zarejestrowane podczas międzynarodowych zawodów kolarskich, w których startowali zawodnicy JBG2: Marek Galiński, Anna Szafraniec, Piotr Brzózka, Kornel Osicki, Adrian Brzózka oraz Bartłomiej Wawak. Część ujęć powstała w plenerach w Wiśle.

Warto obejrzeć ładny film, przygotowany przez Krzysztofa Rybarczyka, który sam czuje kolarstwo górskie, i którego córka Weronika okazała się w tym roku najlepszką polską juniorką MTB: na mistrzostwach Polski w Kielcach, także w całym cyklu Lang Team Grand Prix MTB.

– Powiem krótko, film bardzo mi się podoba - powiedział wczoraj, 17 listopada, Wielkopolskiemu Rowerowaniu Marek Galiński - najwybitniejszy polski kolarz MTB. – Jego autor ładnie nas pokazał, zachęcając innych artystycznie i filmowo do jazdy na rowerze po górach.

Film promocyjny profesjonalnej grupy kolarskiej JBG2 można zobaczyć na stronie internetowej zawodniczki MTB Weroniki Rybarczyk http://www.weronikarybarczyk.pl/ oraz w serwisie YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=3ce8bV8BXDQ.

Rozmowa z Markiem Galińskim na stronie Zawodnicy

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL