R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468537 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Słoneczna i silna grupa MTB z Piły

 

 

 

Środa 25 kwietnia 2007 roku przechodzi do historii jako ładny dzień pilskiego sportu. Tego dnia w miejscowej restauracji "Gringo" nastąpiła uroczysta prezentacja drużyny kolarskiej MTB Uczniowskiego Klubu Sportowego SOLANO - SPORT UKS Piła.

Tworzą ją ludzie młodzi, którzy już od kilku lat startują w zawodach kolarzy górskich i odnoszą w nich sukcesy. Nazwiska Borys Góral, Patryk Krauze oraz Michał i Paweł Górniakowie są znane miłośnikom MTB w Wielkopolsce. Zawodnicy ci niejednokrotnie pokazali, że potrafią się dobrze i z sukcesami ścigać.

Trenerem grupy jest Piotr Nowacki, który od lat rywalizuje w kategorii masters, i który od kilku lat pod swym parasolem skupia entuzjastów i pasjonatów kolarstwa górskiego nad Gwdą. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy - tych ścigających się w zawodach cross country oraz uczestniczących w maratonach MTB.

Sponsorem grupy SOLANO - SPORT UKS PIŁA jest spółka akcyjna z Bydgoszczy Anne Marii Group S.A., wytwarzająca - we współpracy z niemiecką firmą optyczną FMG - okulary przeciwsłoneczne, oprawy okularowe oraz etui do okularów. Sponsor zapewnił dziewczętom i chłopcom kompletne stroje kolarskie, okulary oraz gwarantuje pokrycie kosztów związanych ze startem pilskich kolarzy w zawodach sezonu 2007.

 

 

Więcej o planach startowych i składzie drużyny MTB z Piły na stronie /Kalendarz imprez/Inne imprezy rowerowe/Słoneczna i silna grupa MTB z Piły

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL