R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40478658 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Rośnie medialna siła Tour de Pologne

 

Współpraca Lang Teamu z Cityboard Media


Czesław Lang, Marcin Stan i Adam Siluta.
Fot. Lang Team

Cityboard Media, jeden z liderów rynku reklamy zewnętrznej, będzie patronem medialnym Tour de Pologne do 2018 roku. Nową umowę o współpracy podpisali Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team oraz Marcin Stan, członek Zarządu Cityboard Media.

Cityboard Media to wieloletni partner Tour de Pologne. Współpraca przy promocji kolarskiego wyścigu rozpoczęła się jedenaście lat temu. – Zawsze układała się bardzo dobrze. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę nie tylko w najbliższym sezonie, ale także w kolejnych latach – mówi Marcin Stan. Patek Philippe Replica

Dzięki nowej umowie kolejne edycje Tour de Pologne będą miały największą w historii kampanię reklamową na nośnikach Cityboard Media. – Dzięki temu docieramy do olbrzymiej rzeszy miłośników kolarstwa i mamy tylu kibiców na trasie. Ubiegłoroczny Tour de Pologne obserwowało prawie 3 miliony kibiców – dodaje Czesław Lang.

Tour de Pologne to największa cyklicznie organizowana sportowa impreza w Polsce. Należy do elitarnego cyklu UCI World Tour skupiającego najważniejsze wyścigi świata. Jest najbardziej medialnym wydarzeniem w polskim sporcie. Telewizyjne transmisje z wyścigu cieszą się wielomilionową widownią i docierają do 54 państw na całym świecie. Tour de Pologne to także znakomita forma promocji Polski i kolarstwa. Jak wynika z danych GUS jazda na rowerze jest najpopularniejszą formą aktywnego wypoczynku, z której korzysta 66 procent Polaków.

W listopadzie 2014 roku Lang Team przedłużył o pięć lat umowę z Telewizją Polską na transmisje z Tour de Pologne. Cityboard Media jest kolejnym, wielkim partnerem, który wpisuje kolarstwo i Tour de Pologne w swoją długoletnią strategię.

Ubiegłoroczną edycję Tour de Pologne wygrał Rafał Majka, który został pierwszym polskim zwycięzcą wyścigu UCI World Tour. 72. Tour de Pologne odbędzie się w dniach 2-8 sierpnia 2015 roku. Obecnie trwają ostatnie prace nad przebiegiem trasy wyścigu.

omega replica https://www.omegareplica.me
 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL