R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40486602 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Upadek Czesława Langa

 

Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne, ma złamaną kość promienistą lewej ręki. W niedzielę podczas konnej przejażdżki arab Czesława Langa wpadł w dziurę na rżysku. Lang ratował się upadkiem, ale uderzenie było tak silne, że kość nie wytrzymała. - Dobrze, że podczas kariery kolarskiej nauczyłem się upadać - stwierdził dyrektor Tour de Pologne. - Nie jest to dobry moment, tuż przed wyścigiem, ale mam nadzieję, że będę mógł normalnie pracować.

Do wypadku doszło w okolicach posiadłości Czesława Langa w Barnowie na Ziemi Słupskiej. We wtorek 21 sierpnia Czesław Lang odbędzie konsultacje lekarskie w Warszawie.

Czesław Lang, 52 lata, od kilkunastu lat jest głównym organizatorem imprez kolarskich w Polsce. Najważniejszym przezeń organizowanym wyścigiem jest Tour de Pologne, który w tym roku odbędzie się po raz 64. Start w Warszawie 9 września, meta w Karpaczu - 15 września. Etap czwarty poprowadzi z Chojnic do Poznania, ponad 240 km. Będzie to najdłuższy etap tegorocznego TdP. Najlepsi kolarze świata finiszować będą w Poznaniu na ulicy arcybiskupa Baraniaka, na wysokości hotelu "Park".

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL