R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902281 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Nagroda Rowertouru

 

To już trzecia edycja konkursu na opis
najciekawszych wycieczek i wypraw 
 Redakcja ogólnopolskiego magazynu „Rowertour”, co roku - od dwóch lat, przyznaje nagrody za opis najciekawszych wycieczek i wypraw rowerowych.

Ponieważ redakcja ogólnopolskiego miesięcznika z siedzibą w Poznaniu wie aż nadto dobrze, że turyści rowerowi na równi cenią sobie poznawanie najbliższej okolicy, jak i dalsze wyjazdy, zatem jako organizator konkursu postanowiła wyróżnić trzy kategorie: Polska, Europa i świat.

x Redakcja "Rowertouru" czeka na zgłoszenia konkursowe do końca października 2012.

x O nagrodę mogą się ubiegać uczestnicy wypraw zorganizowanych i ukończonych pomiędzy 30 września 2011 a 1 października 2012.

Przed rokiem „Rowertour” łącznie otrzymał około stu propozycji. Weryfikując zgłoszenia starano się zwracać uwagę na niebanalny pomysł i walory poznawcze proponowanej trasy, a liczba przejechanych kilometrów naprawdę nie była najważniejsza.

Do prac Kapituły Konkursowej zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni z redakcją: polski kolarz wszech czasów Ryszard Szurkowski, redaktor Henryk Sytner oraz podróżnik Dominik Szmajda i to oni z nominowanych wypraw wybrali te najciekawsze.

Więcej informacji na temat trzeciej edycji konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można znaleźć na stronie www. rowertour.pl oraz na Facebooku.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL