R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739648 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
35 kilometrów do przejechania
z Miłosławia do Hermanowa

 

VI Rajd Rowerowy Fortuna
z licznymi nagrodami i atrakcjami 

Za niespełna miesiąc, w niedzielę 4 czerwca, odbędzie się VI Rajd Rowerowy Fortuna. Jest to impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem w gronie fanów dwóch kółek. Tym razem do pokonania będzie 35 kilometrów. Start w Miłosławiu, meta na terenie folwarku konnego Hermanów.

Formuła tego spotkania turystów rowerowych sprowadza się do tego, by dotrzeć z miejsca startu na metę w Hermanowie - najlepiej do godziny 12.30. Każdy uczestnik dojeżdża na metę rajdu we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność, poruszając się po drogach i przestrzegając przepisów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego obowiązujących rowerzystów. Mówiąc w wielkim skrócie, rowerzyści mogą gwiaździście zmierzać w stronę mety.

Na trasie rajdu będą uruchomione 3 punkty kontrolne : Miłosław (pałac), Śmiełów (Muzeum Adama Mickiewicza) i Dębno nad Wartą (plac przy kościele), w których na uczestników czekać będą specjalne zadania. Aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem rajdu i mieć szansę na otrzymanie nagrody, należy przejechać 2 punkty kontrolne i oddać na mecie kartę uczestnictwa z zaliczonymi 2 zadaniami. Karty uczestnictwa przyjmowane będą na mecie w godzinach od 11.30 do 12.30.

Organizator ustala limit uczestników na 600 osób. Zgłoszenia są przyjmowane od 8 maja we Wrzesińskim Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 21) albo e-mailowo (dla osób spoza powiatu wrzesińskiego): mietas65@wp.pl. Opłata za udział w rajdzie wynosi 10 zlotych. Formularz zgłoszeniowy oraz mapkę można pobrać ze strony organizatora, tamże więcej szczegółów czerwcowej imprezy: http://wrzesnianie.pl, informacje na jej temt udzielane są pod numerem tel. 784 043 369 (w godzinach od 16 do 20).

Imprezę organizują: Klub Turystyki Rowerowej "Wrześnianie" z jego prezesem Mieczysławem Koczorowskim na czele wraz z Lokalną Grupą Działania "Z Nami Warto". Sponsorem wydarzenia jest słynący ze znakomitego piwa (warzy je od 1989 roku) Browar Fortuna z Miłosławia, którego prezes Krzysztof Panek jest wielkim miłośnikiem rowerów.

Na mecie dla uczestników rajdu zagra zespół „Vehikuł Czasu”. Nie zabraknie losowania nagród, wyróżnienień dla grup zorganizowanych. Ponadto wśród uczestników rajdu wyróżniony zostanie najstarszy i najmłodszy uczestnik oraz najliczniejsza rodzina.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL