R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602717 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Każdy grosz się liczy

 

Akcja charytatywna „Kolarze-kolarzom”


Dyrektor sportowy grupy kolarskiej Bank BGŻ Team Zbigniew Szczepkowski apeluje do środowiska kolarskiego o pomoc. Na zdjęciu z Pawłem Cieślikiem - kolarzem reprezentacji Polski na 68. Tour de Pologne. Bukowina Tatrzańska, 5 sierpnia 2011.

Święta Bożego Narodzenia tuż - tuż. To czas, kiedy wszyscy staramy się spędzić go beztrosko, z naszymi rodzinami, najbliższymi i przede wszystkim bezproblemowo. Warto jednak pomyśleć, że wśród nas są tacy, którzy w tym czasie naszej pomocy potrzebują szczególnie...

Pomysł zainicjowania akcji charytatywnej „Kolarze-kolarzom” zrodził się w głowie Zbigniewa Szczepkowskiego podczas wyścigu w Bełchatowie. Podszedł do niego nieznajomy człowiek, który zaczął opowiadać swoją historię. Był kolarzem, startował w Tour de Pologne, Wyścigu Pokoju, reprezentował Polskę w Mistrzostwach Świata, aż nagle zawalił mu się cały świat. Okazało się, że jest to dobrze mu znany Jan Krawczyk, znakomity przed laty kolarz.

Człowiek ów żyje dziś w biedzie, a na dodatek ma poważnie chore obie nerki. Powstał pomysł, że trzeba pomóc podobnym osobom.

W związku z tym grupa Bank BGŻ Team założyła specjalne konto w banku BGŻ, na które od dziś, 4 grudnia, można wpłacać pieniądze. Ta bożonarodzeniowa akcja charytatywna ma na celu zebranie funduszy dla trzech potrzebujących osób: dla żony przedwcześnie zmarłego Marka Cichosza, dla zmagającego się z ziarnicą Artura Komisarka oraz dla wspomnianego Jana Krawczyka.

Zbigniew Szczepkowski i jego koledzy zwracają się zatem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej inicjatywy i rozpropagowania jej w całym kolarskim świecie. Liczy się każda złotówka, która dla nich może okazać się bezcenna. Jeśli możesz, to wpłać dowolną sumę pieniędzy na specjalnie założone konto i dołóż swoją „cegiełkę”, aby święta tych osób stały się lepsze.

Pieniądze prosimy wpłacać na:
Klub Kolarski Panorama Warszawa
00-513 Warszawa, ul. Nowogrodzka 7/9/36
Bank BGŻ, nr rachunku:
11203000451110000002517930

Prosimy o dodanie w temacie przelewu wpisu: Akcja charytatywna „Kolarze-kolarzom”. Pieniądze można wpłacać tylko do 19 grudnia 2012! 20 grudnia 2012 roku natomiast uzbierana kwota zostanie podzielona na trzy równe części i wysłana do naszych beneficjentów. Równocześnie ogłosimy ile pieniędzy udało się zebrać.

Dziękujemy za wsparcie!
  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL