R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41695991 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wielka jesienna wyprzedaż rowerów

 

Od jutra do 28 października
w salonach Euro Bike Products
 

Jutro, w piątek 20 października, w salonach Euro Bike Products w Poznaniu rozpoczyna się wielka jesienna wyprzedaż rowerów. Potrwa dziewięć dni i w jej trakcie będzie można nabyć po atrakcyjnych cenach bicykle marek Kross, Eurobike, Fuji, Docura, także te z napędem elektrycznym.

Firma Euro Bike Products Piotra Pawlaka przygotowała nie tylko dla swych klientów po atrakcyjnych cenach (upust od 20 do 40 procent) rowery marek Kross i Fuji, sportowe modele Docura oraz własne autorskie projekty Eurobike (bardzo komfortowe). W ofercie są także rowery elektryczne Ecobike, które w sezonie 2017 zrobiły furorę w całej Europie. 

Wyprzedaż trwać będzie od 20 do 28 października. Salony rowerowe Euro Bike Products w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 18 oraz ul. Szwajcarskiej 1 a (pasaż Czerwona Torebka) czekają na zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.30. Będą one także otwarte w najbliższą sobotę i niedzielę (21 i 22 października) w godzinach od 10.00 do 18.00.

Wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z wyprzedażowej oferty, a z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić osobiście salonów Euro Bike Products, firma zaprasza na zakupy do sklepu internetowego: jego adres - www.eurobike.pl/shop/.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL