R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867507 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Urlop na rowerze w Czarnej Górze!

 

Obozy treningowe dla początkujących
i zaawansowanych pasjonatów dwóch kółek

 

FTI Sports & Fitness Group z Poznania zaprasza w lipcowy czas miłośników jazdy na rowerze na obozy treningowe do Czarnej Góry (Kotlina Kłodzka). Są dwa terminy do wyboru: 12-16 lub 17-21 lipca 2013.

Dominującą formą aktywności podczas tych lipcowych obozów treningowych będzie jazda na rowerze górskim. Codziennie w planie pojawia się jeden trening lub wycieczka rowerowa. Poziom trudności dostosowany jest do poziomu fizycznego przygotowania i technicznuch umiejętności uczestników. Większość tras przebiega w terenie górskim, jednak nie tylko, występują również elementy jazdy w terenie płaskim.

Każdego dnia odbędą się jazdy na rowerach stacjonarnych (indoor cycling) z widokiem na góry.

Dodatkowo w planie do zrealizowania znajdują się wykłady teoretyczne i praktyczne odnośnie techniki jazdy na rowerze, bezpieczeństwa i podstawowych umiejętności serwisowych. Zajęcia te przeplatane są treningami gimnastyki terenowej, gier zespołowych. Nie zabraknie czasu na regenerację. Wszystko pod okiem certyfikowanych instruktorów FTI.
 

Koszt uczestnictwa w obozie treningowym w Czarnej Górze wynosi 1100 złotych od osoby. Wszelkie zapytania pod adresem aneta@fti.com.pl, więcej informacji na stronie www.fti.com.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL