R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686703 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
To już w najbliższą niedzielę
na poznańskich Winogradach

 

I Memoriał Jacka Głowackiego i Sebastiana Swata

W najbliższą niedzielę, 4 listopada, na poznańskich Winogradach odbędzie się I Memoriał Jacka Głowackiego i Sebastiana. W jesiennych zmaganiach na rowerach górskich i przełajowych mogą uczestniczyć juniorzy, kobiety, seniorzy i mastersi, a poświęcone są one dwom poznańskim fanom MTB, którzy odeszli od nas w minionych trzech latach.

Impreza odbędzie się w miejscu znanym dla pasjonatów kolarstwa, czyli na terenie ośrodka TKKF na Winogradach. W pierwszym wyścigu, o godzinie 10.00, wystartują mężczyzni na rowerach górskich, minutę po nich ruszą na trasę kobiety - na takich właśnie rowerach. Godzinę później rozpoczną rywalizację juniorzy, o 11.01 - panie, obie kategorie wiekowe na przełajówkach.

O 12.30 staną na starcie mężczyzni, o 12.31 mastersi - też na rowerach przełajowych.

Imprezę organizują rodziny oraz przyjaciele Jacka Głowackiego i Sebastiana Swata, dwóch pasjonatów kolarstwa górskiego, którzy odeszli od nas w minionych trzech latach. Główny ciężar przeprowadzenia zawodów wzięli na siebie Joanna i Maks Bieniaszowie, swym doświadczeniem wspiera ich Wojciech Gogolewski.

Prognozy pogody na niedzielę 4 listopada są optymistyczne, zatem warto pojawić się na Winogradach, najlepiej wystartować i sportowym wysiłkiem uczcić pamięć niezapomnianych entuzjastów kolarstwa.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8, trasa udostępniona zostanie startującym o godzinie 9.30.

Dzień wcześniej, w sobotę 3 listopada, odbędzie się rowerowy Rajd Pamięci Jacka i Seby. Zbiórka o godzinie 11.00 na terenie ośrodka TKKF na Winogradach i stamtąd przejazd do Lasku Marcelińskiego oraz powrót w miejsce startu.

                                             Piotr Kurek 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL