R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900543 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Jedziemy do Wągrowca

 

W niedzielę wyścigi przełajowe
oraz rywalizacja fanów MTBW najbliższą niedzielę, 10 lutego 2019, w Wągrowcu odbędą się kolarskie wyścigi przełajowe. Miejscem rywalizacji, jak przed rokiem, będą tereny ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego Wielspin oraz okoliczny las nad Jeziorem Durowskim. Zapowiada się interesująca impreza sportowo-rekreacyjna. Jej pełna nazwa brzmi "Cyclocross Wielkopolska Grand Prix 2019".

Prawo startu mają kobiety, juniorki, juniorzy, zawodnicy elity oraz mastersi. Odbędzie się także oddzielna rywalizacja pań i panów na rowerach górskich.

Jako pierwsi o godzinie 10.00 ruszą na trasę mężczyzni na rowerach górskich, minutę po nich panie na takich też bicyklach. Zawodniczki i zawodnicy ścigać się będą na rundach o długości 3 km każda. Trasa zostanie poprowadzona duktami leśnymi z kilkoma podjazdami oraz odcinkiem wyznaczonym na terenie ośrodka Wielspin, gdzie trzeba będzie wykazać się umiejętnością gwałtownego skręcania, hamowania i przyspieszania.

O godzinie 11.00 startują juniorzy, o 11.01 panie - obie kategorie na rowerach przełajowych. O 12.30 start elity, minutę później ruszą w drogę mastersi.

Biuro zawodów czynne od godziny 8.00. Organizator imprezy, prezes ogniska TKKF "Pałuki" Wojciech Gogolewski, uprzejmie prosi uczestników I Memoriału Jacka Głowackiego i Sebastiana Swata o zabranie numerów startowych z tej listopadowej imprezy.

Zawody w Wągrowcu są pierwsze w cyklu "Cyclocross Wielkopolska Grand Prix 2019". Następna edycja odbędzie się 24 lutego na terenie ośrodka TKKF na poznańskich Winogradach, finał 10 marca w Skokach.

Regulamin cyklu oraz więcej szczegółów niedzielnych zawodów na ładnie odnowionej stronie internetowej GogolMTB (https://gogolmtb.pl) w zakładce Cyclocross Wielkopolska.

                                        Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL