R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867468 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Przetestuj Meridę!

 

Weekend z rowerami na NaramowicachMerida Scultura. Rower szosowy, na którym jeżdżą kolarze włoskiej grupy Lampre-Merida, w tym także Polak Przemysław Niemiec. Jego wartość określają trzy słowa: lekkość, komfort, aerodynamika.

Scultura została stworzona do zwycięskiej jazdy nie tylko pod górę, w wielkim stylu zadebiutowała podczas Giro d'Italia 2015. Pomogła wiele razy wygrać ważne wyścigi kolarzom teamu z Italii. Jest lżejsza, wygodniejsza i bardziej aerodynamiczna niż kiedykolwiek.

Jej możliwości będzie docenić w najbliższy weekend w Poznaniu. 25 i 26 czerwca na poznańskich Naramowicach odbędzie się wielki test rowerów marki Merida: szosowych, górskich i crossowych.

Do wyboru będzie 30 rowerów z najwyższej półki. Jazdy testowe potrwają około dwoch godzin. Start i meta zlokalizowane zostaną przy ulicy Bożydara 10 (Fairplayce - Park Rekreacyjno-Sportowy).

Organizatorzy proponują jazdę rowerami szosowymi marki Merida na trasie z Naramowic przez Biedrusko do Złotnik (dwie rundy po asfaltowej drodze przez poligon) i powrót na ulicę Bożydara. W sumie, do pokonania będzie około 50 kilometrów.

Fani MTB testować będą Meridy w okolicach ulicy Nadwarciańskiej, poligonu Biedrusko i wokół góry Morasko, na trasie o długości około 40 km.

Rowery crossowe będzie można sprawdzić w okolicach Naramowic (jazda po drogach asfaltowych i duktach leśnych) - dystans około 30 km.

Do dyspozycji osób testujących rowery Merida organizator (Bike Atelier) umożliwia skorzystanie z szatni Fair Playce (szafka + prysznic) oraz udostępnia parking dla samochodów osobowych. Dla osób testujących przewidziano uzupełnienie kalorii (posiłek z grilla) oraz płynów. Nie zabraknie gościnnej kuchni Fairplayce (odpłatność we własnym zakresie).

Zapisy do testów przyjmowane są: telefonicznie w godzinach od 10:00 do 18:00 pod numerami: 61 227 54 41 lub 697 290 700; mailowo: poznan@bikeatelier.pl lub osobiście w godzinach od 10:00 do 18:00 w salonie Bike Atelier w Poznnaniu przy ulicy Naramowickiej 186.

Testowanie rowerów w najbliższy weekend potrwa od 10.30 do 17.30 (MTB), od 10.45 do 17.45 (cross) i od 11.00 do do 18.00 (szosa) - każdego dnia w każdej kategorii w trzech turach.

Warunkiem uczestnictwa w testach jest okazanie dwóch dowodów tożsamości (np. dowód osobisty i prawo jazdy) oraz wpłata 300 złotych kaucji zwrotnej.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL