R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825476 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Bieg Sylwestrowy nad Maltą

 

W sobotę swe siły sprawdzą Paweł Cieślik
oraz inni pasjonaci kolarstwa i rowerów


Bieg Sylwestrowy nad Maltą przed dwoma laty. Poznań, 26 grudnia 2010.

Ponad 1300 osób zgłosiło się do XXIX Międzynarodowego Biegu Sylwestrowego im. Ryszarda Burgiela, który odbędzie się w sobotę (29 grudnia 2012) nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. W tej licznej stawce startujących nie zabraknie kolarzy i pasjonatów rowerów: swe siły na dystansie 10,8 km sprawdzi Paweł Cieślik - reprezentant Polski na 68. i 69. Tour de Pologne.

Obok amatorów w Biegu Sylwestrowym rywalizują także zawodnicy o znanych nazwiskach, a od trzech lat poznaniacy mogą się w nim zmierzyć z prezydentem miasta Ryszardem Grobelnym. Tegoroczna edycja rozpocznie się w sobotę o godz. 12.00 biegiem kobiet i mężczyzn na dystansie 5,4 km (jedna pętla wokół Malty), a o godz. 12.05 ruszy bieg główny a trasa liczy 10,8 km. Uroczyste uhonorowanie zwycięzców planowane jest w okolicach mety o godzinie 13.15. Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkowy odlewany medal i okolicznościowy upominek. Dodatkowo wśród wszystkich startujących rozlosowane zostaną inne upominki.

Istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia się w dniu imprezy w sekretariacie zawodów w godzinach od 9.30 do 11.30 na terenie ośrodka POSiR „Malta”, w hangarze toru regatowego przy ul. Krańcowej. Opłata startowa wynosi 60 zł (do 26 grudnia wynosiła 40 zł) i pokrywa koszty organizacji imprezy, gdyż TKKF nie otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL