R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41624868 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Globalizacja kalendarza UCI World Tour

 

Ekipa Lang Team na seminarium w Genewie


Agata Lang (druga z lewej) i Mirco Piermarini (czwarty z lewej) reprezentowali firmę Lang Team na seminarium w Genewie. Na zdjęciu z przedstawicielami włoskiego regionu Trentino - Kraków, 14 maja 2011 - podczas drugiej edycji Skandia Maraton Lang Team 2011.

Agata Lang oraz Mirco Piermarini reprezentujący Lang Team wzięli udział w seminarium w Genewie zorganizowanym przez Międzynarodową Unię Kolarską, gdzie spotkali się organizatorzy wszystkich wyścigów z kalendarza UCI World Tour.

Celem spotkania była podsumowanie minionego sezonu oraz nakreślenie kierunku rozwoju kolarstwa szosowego. Przedstawiciele UCI zadeklarowali chęć dalszej globalizacji kalendarza UCI World Tour oraz wychodzenia z największymi wyścigami na świecie poza Europę.

Na spotkaniu podkreślono ogromne zasługi Czesława Langa i Tour de Pologne w promocji i rozwoju kolarstwa w Europie środkowowschodniej. Nasz narodowy wyścig został uznany za jeden z najlepiej zorganizowanych wyścigów z kalendarza UCI World Tour, a oglądalność i liczba kibiców przy trasie zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.

Celem UCI, jak również organizatorów wyścigów, jest jak najlepsza współpraca, która w konsekwencji przyczyni się do podniesienia poziomu wyścigów z kalendarza UCI World Tour. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL