R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41601735 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maja Włoszczowska zawodniczką Giant Pro XC Team

 

Rozstanie z zespołem CCC Polkowice


W 2009 roku Maja Włoszczowska zdobyła tytuł mistrzyni świata w kolarstwie górskim. Na zdjęciu demonstruje dziennikarzom złoty medal na lotnisku Okęcie. 7 września 2009.

"Z wielką przyjemnością pragnę poinformować o nowym etapie mojej kariery sportowej jakim jest kontrakt podpisany z międzynarodową marką rowerową Giant. Jednocześnie dołączam do grupy kolarskiej sponsorowanej przez największego na świecie producenta rowerów – Giant Pro XC Team." - poinformowała w czwartek najlepsza polska kolarka górska Maja Włoszczowska, która rozstała się tym samym z dotychczasowym zespołem CCC Polkowice.

"Tym samym kończy się czteroletni okres współpracy z drużyną CCC Polkowice. Z tego miejsca bardzo dziękuję sponsorom drużyny – Panu Dariuszowi Miłkowi, właścicielowi firmy CCC, gminie Polkowice oraz sponsorom sprzętowym. To były wspaniałe cztery lata, w trakcie których sięgnęłam po najwyższe laury, w tym złoto Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i zwycięstwa w pucharze świata. Dziękuję wszystkim pracownikom klubu oraz drużynie, za świetną atmosferę, zaangażowanie oraz wsparcie nie tylko w trakcie sukcesów, ale także w cięższych chwilach, jak po tegorocznej kontuzji.

Moje rozmowy z firmą Giant toczyły się od dawna, teraz nareszcie mój angaż w teamie, którego głównym celem jest być nr "1" na świecie, staje się faktem. Jestem szczęśliwa, że mogę ze spokojem skoncentrować na powrocie do szczytowej formy. Marzenia się spełniają, cieszę się, że Giant docenił moje dotychczasowe osiągnięcia i będzie mnie wspierać w moich planach walki o puchar i mistrzostwa świata. Audemars Piguet Replica

Mam ogromne ambicje i potrzebowałam takiego partnera w tym ważnym momencie.

Moja współpraca z Giantem to już drugi rozdział naszej wspólnej historii. W latach 1998 – 2002 startowałam i zdobywałam medale właśnie na rowerach Giant. Cieszę się, jestem dumna i wierzę, że nadchodzi mój dobry czas.

Tymczasem pozdrawiam ze zgrupowania kadry narodowej w Uzdrowisku Świeradów Zdrój, gdzie – stale się rehabilitując - wchodzę już w pełne obciążenia treningowe." - napisała Włoszczowska, wyjaśniając przyczyny swojego odejścia z CCC Polkowice i związania się z Giant Pro XC Team.

Maja Włoszczowska obecnie przechodzi rehabilitację po kontuzji stopy, jakiej doznała 20 lipca na trasie w Livigno, gdzie szykowała się do startu w Igrzyskach Olimpijskich. Polska nadzieja na medal nie pojechała do Londynu, musiała stoczyć żmudną walkę o powrót do zdrowia i zawodowego uprawiania sportu. Z końcem roku 2012 rokowania są coraz lepsze, Włoszczowska wraca już do formy i w przyszłym roku znów ujrzymy ją na trasach MTB, tym razem w zespole Giant Pro XC Team.

IWC Replica Watches https://www.zfiwc.com
 

 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL