R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41573018 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Michele Scarponi

 

Michele Scarponi wystartuje
w Tour de Pologne
68. edycja naszego narodowego touru
od 31 lipca do 6 sierpnia 2011

 

Drugi kolarz tegorocznego Giro d'Italia - Michele Scarponi z ekipy Lampre-ISD zapowiedział, że wystartuje w tegorocznym 68. Tour de Pologne UCI World Tour. Ponieważ będzie to jego pierwszy start po dłuższej przerwie, najprawdopodobniej pomoże w walce o zwycięstwo Przemysławowi Niemcowi, który ma być liderem włoskiej ekipy na nasz narodowy tour.

Michele Scarponi obecny sezon może zaliczyć do najlepszych w karierze. Wygrywał w tym roku już etapy na: Giro di Sardegna i Tirreno - Adriatico. Zwyciężył w wyścigu Giro del Trentino, był drugi w Volta a Catalunya oraz Giro d'Italia, gdzie uległ jedynie Alberto Contadorowi.

- Pierwsza część sezonu była bardzo intensywna. Teraz mam kilka tygodni odpoczynku. Treningi wznowię w lipcu, a starty w Polsce - zapowiedział 32-letni Włoch.

68. edycja naszego narodowego touru odbędzie się od 31 lipca do 6 sierpnia 2011. Kolarze rozpoczną jazdę w Pruszkowie, zakończą w Krakowie. 5 sierpnia na trasie Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska odbędzie się Tour de Pologne Amatorów.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL