R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41145769 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Jacek Morajko w australijskich barwach

 

Mistrz Polski 2010 razem z Robbie McEwenem w jednym teamie

Jacek Morajko, tegoroczny mistrz Polski w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy australijskiej ekipy Pegasus Sports - poinformował dziś po południu Wielkopolskie Rowerowanie były kolarz grupy Mróz Active Jet.

Jeden z najlepszych polskich kolarzy 2010 roku miał już podpisany kontrakt z CCC Polsat Polkowice, jednak został on rozwiązany za porozumieniem stron.

- Podpisałem dwuletni kontrakt z Pegasus Sports. Ten australijski projekt wygląda niesamowicie i bardzo się cieszę, że będę jego częścią - mówi Jacek Morajko. - Zespół stara się o licencję ProTour, a zakontraktowani dotychczas kolarze mają już wyrobioną markę w światowym peletonie. Już nie mogę się doczekać pierwszego zgrupowania, gdy poznam wszystkich osobiście. Chciałbym również podziękować wszystkim kolegom z ekipy Mróz ActiveJet, gdyż to oni przyczynili się do moich zwycięstw w tym sezonie, które otworzyły mi drzwi na świat.

Oprócz Jacka Morajki, kontrakty z Pegasus Sport podpisali już: Rohan Dennis (Jayco), Robert Hunter, Trent Lowe, Svein Tuft (Garmin-Transitions), Thomas Rohregger, Robbie McEwen, Siergiej Klimow (Katiusza), Christian Knees, Luke Roberts (Milram), Daryl Impey (RadioShack) i Clinton Avery (PWS Eijssen).

Sylwetka Jacka Morajko na stronie Zawodnicy

Jutro, we wtorek, na stronie Wielkopolskie Rowerowanie rozmowa z Jackiem Morajko o nowym kontrakcie, o nowym rozdziale w jego kolarskim życiu

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL