R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40489102 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Jarosław Marycz w Saxo Bank

 

Utalentowany polski kolarz w jednym teamie
z braćmi Schleckami i Cancellarą

Jarosław Marycz, 22-letni kolarz, tegoroczny mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas w kategorii U23 - tytuł zdobył 24 czerwca w Borku Wielkopolskim, w sezonie 2010 będzie jeździł w Saxo Bank Team. Jego partnerami będą bracia Andy i Frank Schleckowie oraz Fabian Cancellara.


Jarosław Marycz, mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas w kategorii U23, od 2010 roku reprezentować będzie Saxo Bank. Borek Wielkopolski, 24 czerwca 2009: Adrian Kurek (od lewej), Jarosław Marycz i Kornel Sójka.

Poinformował o tym Bjarne Riis, właściciel słynnej duńskiej grupy zawodowej. Z teamu odchodzi 28-letni Aleksander Kołobniew - zapewne przejdzie do rosyjskiej Katiuszy, a utytułowanych kolarzy Saxo Banku w 2010 roku wesprą właśnie Jarosław Marycz i 26-letni Argentyńczyk Sebastian Haedo. Obaj kolarze podpisali swe kontrakty na dwa lata.

Jarosław Marcycz ma na swym koncie dwa tytuły mistrza Polski w jeździe indywidualnej na czas w kategorii U23. W tym roku wygrał dwa wyścigi (jednodniowy we Włoszech i trzeci etap Tour de Slovaquie) i w szosowych mistrzostwach Europy 2009 zajął drugie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego. Do tej pory reprezentował barwy włoskiego teamu FidiBC.com.

Jarosław Marycz będzie piątym polskim kolarzem w światowej elicie. Licencje ProTour mają ponadto: Sylwester Szmyd, Maciej Bodnar, Maciej Paterski (wszyscy Liquigas) i Marcin Sapa (Lampre).
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL