R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900182 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
130 kilometrów w jeden dzień

 

Błażej Janiaczyk trenował
niezwykle intensywnie w Lombardii


Błażej Janiaczyk potrafi finiszować na końcowych metrach.

Best Replica Watches

We włoskiej Lombardii razem z Łukaszem Bodnarem trenował także inny zawodnik Bank BGŻ Team - Błażej Janiaczyk, który zechciał podzielić się swoimi wrażeniami z Italii.

– Do Włoch wyjechałem z Łukaszem 19 stycznia - opowiada zawodnik grupy kierowanej przez Zbigniewa Szczepkowskiego. – Skorzystaliśmy z zaproszenia Maćka Bodnara, któremu jeszcze raz dziękuję. Zresztą po otrzymaniu tej propozycji długo się nie zastanawialiśmy - każdy wie jaka wtedy była pogoda w Polsce.

– Trenowaliśmy w okolicach jeziora Iseo, około 30 km od Brescii. Są tam bardzo dobre trasy, zróżnicowany teren i nie trzeba było długo szukać ciężkich tras, a na nich właśnie trenowaliśmy najwięcej.

– Pierwsze dwa dni niestety były deszczowe, dlatego spędziliśmy tylko po dwie godziny na rowerze. Później było już o wiele lepiej. Zrobiłem cztery mikrocykle, które wyglądały mniej więcej tak: 3,5 godz., 4 godz., 4 godz. - przejażdżka 2 godz. - 4 godz., 4 godz., 5 godz. - przejażdżka 2 godz. - 4 godz., 4 godz., 5 godz. - przejażdżka 2 godz. - 4 godz., 5 godz., 4 godz. - wyjaśnił Błażej.

– Maksymalnie przejechałem 130 kilometrów. Jeździliśmy krótsze dystanse, a było to spowodowane dużą ilością podjazdów na każdym treningu, gdzie średnio wjeżdżaliśmy łącznie od 20 do 35 kilometrów pod górkę. Temperatura natomiast wahała się w okolicach 6-10 stopni Celsjusza.

– Niestety nie mogliśmy wjechać na te najwyższe góry, ponieważ jeszcze leżał tam śnieg, ale te, które poznaliśmy, wystarczyły w zupełności. Najdłuższe podjazdy miały po 10-12 km, więc było "co jechać".

– Po treningu i obiedzie odpoczywaliśmy do wieczora. Nikt z nas nie miał ochoty na dodatkowe urozmaicenie dnia...

– Obecnie przebywam w Polsce i mam nadzieję, że po raz ostatni "odpaliłem" rower górski - zakończył Błażej Janiaczyk, który wraz ze znakomitą większością ekipy Bank BGŻ Team 12 lutego wylatuje do Hiszpanii na zgrupowanie.
 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL