R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878397 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zaproszenie do Gdańska
na Skandia Maraton Lang Team

 

Piąta tegoroczna edycja Skandia Maraton Lang Team odbędzie się w niedzielę 7 czerwca w Gdańsku. To ostatnie zawody przed wakacyjną przerwą. Warto więc sprawdzić swoją formę i możliwości. Na uczestników czekają tradycyjnie cztery dystanse do wyboru i moc nagród.

Organizatorzy - Czesław Lang i Skandia - zapraszają do Gdańska na urokliwe uliczki i do historycznych wnętrz, do morskich kąpielisk, na szlaki żeglarskie i ścieżki rowerowe, do wygodnych hoteli, eleganckich restauracji i nastrojowych kafejek. Pobyt w Gdańsku to spotkanie z tysiącletnią historią i dziedzictwem kulturowym. Współczesność jest równie atrakcyjna. Zabytkowe wnętrza i plenery miasta tętnią życiem przez okrągły rok. Nikt w Gdańsku nie będzie się nudził.


Prezes Skandii Paweł Ziemba i Czesław Lang zapraszają w niedzielę 7 czerwca do Gdańska na Skandia Maraton Lang Team. Oj, będzie się działo.

Maraton Skandia Lang Team odbędzie się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, start i meta w Oliwie, w pobliżu słynnego Ogrodu Zoologicznego. Pogoda dość niepewna – prognozy mówią o 14 stopniach i przelotnych deszczach, ale całkiem możliwe, że rekord startujących uczestników z Nałęczowa (PRAWIE TYSIAC) zostanie w Gdańsku pobity.

O trasie, na forumrowerowe.org, pisze jeden z uczestników - Motonita: Trasa jest przejezdna nawet przy mocnym deszczu. Podłoże jest twarde a błoto płytkie. Koła i napęd się nie zalepiają (podkreślam koła, a nie opony). Błotniste odcinki zdarzają się w dolinach długości około 100 m, ale i tak w większości są to kałuże niż ciężkie błoto. Ogólnie warunki są bardzo przyjazne do jazdy nawet przy deszczu. (trenuje tu z powodzeniem w zimie). Dla mnie osobiście warunki do MTB w trójmiejskich lasach są jedne z lepszych w Polsce. Gorąco polecam i zapraszam do Gdańska.

Do Gdańska serdecznie zapraszają także prezes zarządu Skandii Paweł Ziemba, dyrektor cyklu Czesław Lang oraz prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Charakterystyka trasy:
Trasa maratonu prowadzi w całości po "Trójmiejskim Parku Krajobrazowym" w pięknych bukowych i sosnowych lasach. Trasa przebiega w 90% drogami i ścieżkami leśnymi, ale są też fragmenty asfaltu w okolicach startu i mety. Trasa dystansów prowadzi po wielu morenowych wzgórzach, gdzie będzie trzeba się mocno zmęczyć na interwałowych podjazdach. Zjazdy fragmentami dosyć trudne technicznie, ale krótkie. Na trasie w początkowym fragmencie mogą wystąpić spore ilości błota. Szczegóły: www.skandiamaraton.pl

Informacje
Start: miasteczko zawodów przy Ogrodzie Zoologicznym, ul. Kościerska róg Bytowskiej
Dystanse:
RODZINNY - 10 km
MINI - 32 km
MEDIO - 63 km
GRAND FONDO - 94 km
Przewyższenia:
MINI - około 350 m
MEDIO - około 650 m
GRAND FONDO - około 1000 m
Najwyższy punkt: 160 m n.p.m.
Trudność:4
Zalecane ogumienie: średni - gruby protektor (1,9 - 2,1)
Bufety na trasie:
MINI - 2
MEDIO - 4
GRAND FONDO - 6
Biuro zawodów: na terenie miasteczka zawodów ZOO w Gdańsku - Oliwie

Nagrody Skandia Maraton Lang Team 2009
Jeśli weźmiesz udział w sześciu edycjach Skandia Maraton Lang Team i wszystkie ukończysz, możesz stać się właścicielem jednej z nagród: nagroda główna - Mazda 2, rower Felt, skuter Zumico Quick, zegarek Festina, rower Giant Terrago, stroje Shimano, stroje Vitesse z kolekcji Skandia Maraton Lang Team, koła Mavic, weekend dla dwóch osób w SPA Nałęczów - Termy Pałacowe (pakiet standard - nocleg, wyżywienie i 3 zabiegi), kupon wycieczkowy ufundowany przez Vacansoleil

Nagrody losowane wśród wszystkich uczestników na każdej edycji Skandia Maraton Lang Team: skuter Zumico Quick, rama Giant XTC, zegarek Festina, stroje Vitesse z kolekcji Skandia Maraton Lang Team, akcesoria Shimano, weekend w SPA Nałęczów – Pawilon Angielski(pakiet standard - nocleg, wyżywienie i 3 zabiegi), kupon wycieczkowy ufundowany przez Vacansoleil

Wszyscy uczestnicy cyklu SKANDIA Maraton LANG TEAM w ramach wpisowego otrzymują: numer startowy, chip, pamiątkowy, imienny dyplom uczestnictwa w danej edycji, prawo do korzystania z bufetów na trasie (woda, napoje, batony, owoce, ciasta, itp.), batony oraz napoje energetyczne PowerBar, posiłek regeneracyjny po maratonie (nie dotyczy dystansu RODZINNEGO), pomiar czasu (pełne wyniki będą dostępne na stronach internetowych: skandiamaraton.pl, domtel-sport.pl oraz na tablicy ogłoszeń w miejscu maratonu), profesjonalnie oznaczone trasy, zabezpieczenie medyczne i ratownicze,ubezpieczenie NW na czas trwania maratonu, bezpłatny serwis techniczny firmy Mavic na trasie wyścigu, (w miasteczku zawodów samochód serwisowy Shimano na poszczególnych edycjach: Bielawa, Gdańsk, Olsztyn i Kwidzyn), nagrody rzeczowe i puchary dla zwycięzców, prezenty dodatkowe losowane wśród wszystkich uczestników (m.in.: rama GIANT, skuter ZUMICO, stroje SHIMANO, stroje VITESSE z kolekcji SKANDIA Maraton LANG TEAM), możliwość umycia roweru po maratonie, profesjonalny serwis fotograficzny z możliwością nabycia zdjęć na stronie www.sportograf.comSportograf - fotografia z Miłości do Sportu. Największy i najszybszy foto-serwis MTB w Europie, wynalazca "Foto-Flat" proponuje zawodniczkom i zawodnikom wysokiej jakości cyfrowe zdjęcia w atrakcyjnej cenie!Jako sportowcy-amatorzy wielu dyscyplin jesteśmy powiązani z sportem, respektujemy dokonania wszystkich zawodników i honorujemy ich profesjonalnymi zdjęciami. Więcej na stronie domowej: www.sportograf.com. Doskonałą organizację, oprawę i kolarską atmosferę.- relacje na antenie TVP SPORT w specjalnym programie poświęconym każdej edycji SKANDIA Maraton LANG TEAM

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL