R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645168 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Propozycje na 2010 rok

 

Osiem imprez - od kwietnia do września:
początek w gościnnej Chodzieży
Skandia Maraton Lang Team 2010

Chodzież, Bielawa, Białowieża, Nałeczów, Olsztyn, Sopot, Białystok i Rzeszów - w tych ośmiu miastach odbędą się w 2010 roku zawody kolarzy górskich w ramach cyklu Skandia Maraton Lang Team. Pierwsza edycja, już tradycyjnie, zostanie zorganizowana w gościnnej Wielkopolsce - do Chodzieży pasjonaci MTB zawitają 25 kwietnia. Finał zostanie rozegrany w Rzeszowie - w dniu 26 września 2010.


Nałęczów w 2010 roku znów, już po raz czwarty, będzie gościł maratończyków MTB.

Na początku listopada, trzeciego - we wtorek, Andrzej Kaczmarek z Poznania (Corratec Team) odebrał w Warszawie auto marki Mazda 2, główną nagrodę w cyklu Skandia Maraton Lang Team 2009. Był to ostatni akcent tegorocznych zmagań na rowerach górskich, które od kwietnia do października 2009 roku organizowali wspólnie (już trzeci rok z rzędu) Towarzystwo Ubezpieczeniowe Skandia oraz Czesław Lang.

– W przyszłym roku zorganizujemy osiem maratonów pod znakiem Skandii i firmy Lang Team - powiedział Wielkopolskiemu Rowerowaniu Czesław Lang. Czynimy tak, by dotrzeć do jeszcze większej liczby kolarzy-amatorów. Stawiamy sobie trzy cele: wychowanie dzieci i młodzieży przez sport, promocję zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do przełamywania własnych słabości i do rywalizacji - dodał Czesław Lang.

Przyszłoroczną odsłonę Skandia Maraton Lang Team rozpocznie wyścig w Chodzieży w dniu 25 kwietnia. Następne przystanki to: Bielawa, Białowieża, Nałęczów, Olsztyn, Sopot, Białystok, Olsztyn oraz Rzeszów, gdzie odbędzie się wielki finał. W czterech z wymienionych miast rywalizację amatorów poprzedzą wyścigi cross country zawodowców (zawsze w sobotę) w ramach Grand Prix MTB.

Tak więc Maja Włoszczowska, Anna Szafraniec, Aleksandra Dawidowicz i Marek Galiński, bracia Brzózkowie oraz Marek Konwa ścigać się będą w 2010 roku w Bielawie, Nałęczowie, Olsztynie, Białymstoku i Szczawnie-Zdroju.

Wielki finał Skandia Maraton Lang Team 2010 odbędzie się 26 września w Rzeszowie, mieście, które w tym roku gościnnie witało szosowców startujących w 66. Tour de Pologne.

– Oficjalna prezentacja całego cyklu Skandia Maraton Lang Team 2010 odbędzie się najprawdopodobniej w lutym przyszłego roku w Warszawie, ale podajemy te terminy już teraz, by pasjonaci kolarstwa górskiego i rekreacji mogli sobie zaplanować udział w imprezie, w której uczestniczą tysiące ludzi - podkreślił Czesław Lang.

Terminarz imprez LANG TEAM 2010

Skandia Maraton Lang Team

25 kwietnia - Chodzież
16 maja - Bielawa
23 maja - Białowieża
30 maja - Nałęczów
13 czerwca - Olsztyn
27 czerwca - Sopot
12 września - Białystok
26 września - Rzeszów

Grand Prix MTB

15 maja - Bielawa
29 maja - Nałęczów
12 czerwca - Olsztyn
11 września - Białystok
18 września - Szczawno Zdrój

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL