R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41302189 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W najbliższą sobotę
wielki finał w Kwidzynie!

 

Skandia Maraton Lang Team 2011


Tak było przed dwoma laty, 4 października 2009, podczas wielkiego finału Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie. Na starcie od lewej: Franciszek Sawicki (363), Marcin Sapa (2906) i Andrzej Kaiser (376).

rolex replica watches

1 października w Kwidzynie odbędzie się ostatnia, finałowa edycja Skandia Maraton Lang Team. Poznamy tegorocznych zwycięzców wszystkich klasyfikacji, w tym triumfatora Pucharu Polski Skandia Lang Team w maratonie MTB. Na koniec wielkie wręczanie nagród z Fiatem Punto My Life na czele!

Trasa w Kwidzynie
Trasa maratonu ponownie prowadzi głównie drogami leśnymi, ale nie zabraknie też asfaltów i szutrów. Start i metę zlokalizowano na placu Jana Pawła II w centrum miasta. Wyścig będzie należał do szybkich, gdyż trasa jest płaska, jednak może być zdradliwa, przez leżące na niej liście, a także odcinki piaszczyste. Zwycięzca z pewnością będzie musiał pokonać dystans z prędkością średnią powyżej 30 km/h.

Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team
Kwidzyn to ostatnia edycja tegorocznego Pucharu Polski. Sytuacja jest niezwykle ciekawa, gdyż to właśnie tutaj zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Łeb w łeb idą Adrian Brzózka oraz Andrzej Kaiser. Póki co, na prowadzeniu jest ten drugi, ale mając w perspektywie, punkt regulaminu, który mówi, ze do klasyfikacji końcowej liczy się 5 najlepszych z 6 startów, to Brzózka, jest w lepszej sytuacji. Jak będzie, dowiemy się już w sobotę.

Na antenie
Ci, którzy nie zdołają dotrzeć do Kwidzyna, lub będą chcieli zobaczyć własną rywalizację jak i swoich bezpośrednich rywali w akcji, będą mogli obejrzeć zmagania kolarzy na antenie TVP:
TVP 1 03.10 godz. 16:54 Skandia Maraton Lang Team - Kwidzyn - kronika
TVP Sport 07.10 godz. 16:30 Skandia Maraton Lang Team 2011 - Kwidzyn
TVP Sport 08.10 godz. 08:00 Skandia Maraton Lang Team 2011 - Kwidzyn
Ponadto informacje w serwisach sportowych Telewizji Polskiej

Kwidzyn pełen nagród
Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie jak zawsze z humorem i energią poprowadzi Dariusz Maląg, jeden z najlepszych animatorów imprez sportowych w Polsce. Dzięki niemu Skandia Maraton Lang Team staje się prawdziwym show dla rowerzystów. Na wszystkich, którzy przyjadą do Kwidzyna czeka masa kolarskich atrakcji i nagród.

Nagrodą główną jest Fiat Punto My Life! Nagrody dodatkowe to: Quad Zumico ORS 150, motorowery Zumico GR200, Quad Zumico 110, tygodniowy pobyt w Trentino dla dwóch osób, dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Bukovina Terma Hotel SPA oraz zegarki Festina z limitowanej serii Tour de Pologne.

Co dalej?
To już ostatnia tegoroczna edycja Skandia Maraton Lang Team. Bądźcie jednak czujni, gdyż już pracujemy nad przyszłoroczną edycją, w której nie zabraknie ciekawych lokalizacji. Pamiętajcie również o treningu, bo stare porzekadło mówi, że wyścigi wygrywa się treningiem zimą.

Informacje o Skandia Maraton Lang Team KWIDZYN

Start: godz. 11.00 - plac Jana Pawła II (przy ul. Katedralnej)
Dystanse: Rodzinny – 10 km, Mini – 42 km, Medio – 54 km, Grand Fondo – 86 km
Przewyższenia: Mini – ok. 200 m, Medio – ok. 240 m, Grand Fondo – ok. 350 m
Trudność: 3
Zalecane ogumienie: średni – gruby protektor (1,9 - 2,1)
Bufety na trasie: Mini - 2, Medio - 2, Grand Fondo - 4
Biuro zawodów: plac Jana Pawła II (przy ul. Katedralnej)
 

Audemars Piguet Replica Watches

 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL