R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 29877042 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2019-02-18

 
Zawody w Nałęczowie przełożone na lipiec

 

Skandia Maraton Lang Team i VacansOleil GP MTB

Z powodu dramatycznej sytuacji powodziowej, która dotkliwie daje się we znaki milionom Polaków, główny organizator Skandia Maraton i VacansOleil Grand Prix MTB - firma LangTeam w porozumieniu z władzami miasta w Nałęczowie i sponsorami cykli - zdecydował się zmienić datę zaplanowanej tam imprezy.

- Wszystkich uczestników naszych imprez, którzy zaplanowali już sobie wyjazd do Nałęczowa, serdecznie przepraszamy za utrudnienia, ale nie możemy się spokojnie bawić, kiedy nasi rodacy walczą z żywiołem o życie i ratują swój dobytek - powiedział Adam Siluta, szef marketingu firmy LangTeam.

Ta piękna uzdrowiskowa miejscowość miała gościć oba cykle Czesława Langa w dniach 29-30 maja. Zarówno Skandia Maraton jak i VacansOleil Grand Prix MTB zostały przełożone na termin 3-4 lipca 2010.

Jednak ze względu na ewentualną drugą turę wyborów prezydenckich zawody odbędą się inaczej niż dotychczas. W sobotę 3 lipca odbędzie się 4. edycja Skandia Maraton LangTeam, a w niedzielę 4 lipca 2. edycja VacansOleil Grand Prix MTB.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL