R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825543 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maciej Samborski z Białegostoku
odebrał Fiata Punto My Life

 

W 2012 roku siedem edycji 
Skandia Maraton Lang Team

 
Maciej Samborski z Białegostoku (drugi z lewej) odebrał dzisiaj (8 grudnia) w Warszawie kluczyki do samochodu Fiat Punto My Life. Ze zwycięzcą konkursu na dobre hasło do pamiątkowej fotografii stanęli: redaktor Bogusław Solecki z Telewizji Polskiej (od lewej), Paweł Ziemba - prezes Skandii, Czesław Lang i Grzegorz Madaliński.

W dniu dzisiejszym (8 grudnia) odbyło się uroczyste wręczenie głównej nagrody Skandia Maraton Lang Team 2011 - Fiata Punto My Life. Z rąk przedstawiciela Fiat Auto Poland - Grzegorza Madalińskiego, Dyrektora Generalnego Lang Team - Czesława Langa i Prezesa Towarzystwa Ubezpieczeniowego Skandia Życie - Pawła Ziemby, nagrodę odebrał Maciej Samborski z Białegostoku.

Uroczyste spotkanie odbyło się w siedzibie Fiat Bołtowicz w Warszawie. Maciej Samborski o zwycięstwie wspaniałego samochodu, jakim jest Fiat Punto My Life, dowiedział się podczas finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie (1 października). Właśnie tam nagrodzono go za najlepsze hasło reklamowe promujące zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz wspierające budowanie rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku cyklu imprez Skandia Maraton Lang Team.

Przypomnijmy, że zwycięskie hasło Macieja Samborskiego z klubu PTR Dojlidy Białystok, który wygrał również klasyfikację M-2 na dystansie Mini i wziął udział we wszystkich edycjach Skandia Maraton Lang Team 2011, brzmiało: „Ufam Skandii, w Lang Team wierzę, kocham życie na rowerze. Już niedługo się okaże…, cała Polska to kolarze!”


Szczęśliwy Maciej Samborski z mamą Anną i prezesem Skandii Pawłem Ziembą. Kwidzyn, 1 października 2011.

Emocje związane ze Skandia Maraton Lang Team 2011 już za nami. Przed nami jeszcze bardziej emocjonujący sezon 2012. W przyszłym roku Skandia i Lang Team zapraszają wszystkich pasjonatów MTB na siedem edycji: Kraków (6 maja), Białystok (12 maja), Nałęczów (27 maja), Gdańsk (3 czerwca), Bytów (22 lipca), Rzeszów (9 września) i Kwidzyn (22 września). Wszystkie imprezy wejdą w cykl Pucharu Polski w maratonie MTB, a dodatkowo 16 września w Dąbrowie Górniczej Lang Team zorganizuje Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB.

Skandia i Lang Team serdecznie zapraszają!
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL