R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40930195 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Kto wygra z Czesławem Langiem?

 

Burmistrz Chodzieży Jacek Gursz i Czesław Lang wystartują w niedzielnym Skandia MTB Maraton. Obok nich prezesi Towarzystwa Ubezpieczeniowego Skandia Bogusław Skuza i Paweł Ziemba. I także wielki fan rowerów, eurodeputowany Marek Siwiec. I również Tomasz Wiktor - dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Chętnych, by stanąć obok tej szóstki ludzi władzy, sportu, biznesu i polityki jest wielu, bardzo wielu...


12 września 2007 Marek Siwiec (w czerwonej koszulce) wraz z grupą pasjonatów kolarstwa pokonał 120 km na rowerze - z Piły do Poznaniu. Kilka godzin później tą samą trasą przejechali szosowcy startujący w 64. Tour de Pologne.

Każdy może przyjechać do Chodzieży i wystartować w sympatycznej imprezie sportowo-rekreacyjnej. Piotr Rakowski (rocznik 1963), wielki znawca komputerów i zarazem główny informatyk Polskapresse-Oddział Poznań, starannie przygotowuje się do niedzielnego maratonu i chce przeżyć ten dreszcz emocji...

Gdy będzie się ścigał z Czesławem Langiem, wybitnym kolarzem - obecnie najważniejszym organizatorem imprez kolarskich w Polsce. Szef firmy Lang Team wystartuje na rowerze, zdradzę w tym miejscu ową tajemnicę, bez amortyzatorów, z dobrym siodełkiem.

Burmistrz Jacek Gursz będzie miał obok siebie swego zastępcę Piotra Witkowskiego, który zamierza startować we wszystkich edycjach Skandia MTB Maraton 2008. Będzie ich sześć, o jedną więcej niż przed rokiem. Pierwsza - 27 kwietnia w Chodzieży, następna 3 maja - w Szczawnie-Zdroju, kolejne: 18 maja w Bielawie, 1 czerwca w Nałęczowie, 17 sierpnia w Jeleniej Górze i 5 października wielki finał - w Gdańsku.

Na start do Chodzieży ma stosunkowo niedaleko Wiesław Fidurski, prezes LKS Drogowiec Złotów, który już wkrótce 11 maja, niedziela, będzie głównym organizatorem trzeciej edycji Wielkopolskiej Ligi Masters Thule 2008.


Andrzej Kaczmarek, Czesław Lang i Kazimierz Gogolewski znów spotkają się razem, 27 kwietnia w Chodzieży.

Corratec Team Poznań - taka ekipa istnieje już drugi rok i jej aż 35 kolarzy wybiera się do Chodzieży. Seniorzy tego zespołu - Ryszard Pawlak, Andrzej Kaczmarek (trzykrotny uczestnik Wyścigu Pokoju) i Kazimierz Gogolewski - staną na starcie mini.

Wyścig mini dla amatorów zapowiada się wprost sensacyjnie. 32 kilometry do przejechania, w pięknej okolicy, w dobrym towarzystwie, niekoniecznie z myślą o nagrodach.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL