R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902340 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Wicemistrz świata Marek Konwa
zapowiedział swój udział

 

W niedzielę na Dziewiczej Górze
Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim


Marek Konwa, 21-letni wicemistrz świata MTB młodzieżowców, wystartuje w niedzielę na podpoznańskiej Dziewiczej Górze.


W najbliższą niedzielę, 18 września, na Dziewiczej Górze odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Zawodniczki i zawodnicy - od młodzików do mastersów - walczyć będą o tytuły i... piękne koszuli championów. W imprezie swój start zapowiedział Marek Konwa - aktualny wicemistrz świata MTB młodzieżowców.

W sobotę w Polsce odbędą się trzy wielkie imprezy kolarstwa górskiego: Skandia Maraton Lang Team w Białymstoku, Bike Maraton w Karpaczu i Maraton MTB Michałki w Wieleniu. Wiem, że Wielkopolanie, ci najlepsi, zamierzają startować i na Podlasiu, i w Karkonoszach i na terenie doktora Wojciecha Kaczmarka, czyli w Wieleniu nad Notecią.


Oni zdobyli przed rokiem, 29 sierpnia 2010, tytuły mistrzowskie: od lewej - Sylwester Swat (junior), Paweł Bober (masters II), Jan Dymecki (masters IV), Wojciech Gogolewski - organizator imprezy, Weronika Rybarczyk (elita kobiet), Mateusz Łangowski (masters I), Jan Zozuliński (masters III) i Sebastian Swat (elita mężczyzn).

Ale w niedzielę wszystkie drogi prowadzić będą na Dziewiczą Górę, gdzie po raz kolejny, już siódmy, zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim.

VII Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Gdzie: Dziewicza Góra
Start: godzina 11.00 - pierwszy wyścig. Zapisy w biurze zawodów od godziny 9. Dystanse - od 6000 metrów do 28 kilometrów. Zawody XC dla kategorii wiekowych - od młodzików do mastersów.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL