R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878464 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kujawia w innym terminie

 

Bydgoszczanie zapraszają 6 kwietnia
na zawody XC do Myślęcinka


W niedzielę 17 marca 2013 w Bydgoszczy miały się odbyć, tak planowano, zawody XC o nazwie Kujawia. Mają one wieloletnią tradycję i odbywają się zawsze w pięknym miejscu miasta nad Brdą - w Myślęcinku.

W ostatnich dniach w Bydgoszczy, jak w całej Polsce, spadło sporo śniegu. Tak dużo, że znowu został uruchomiony stok narciarski w Myślęcinku.

Co więcej, prognozy na najbliższy weekend, na sobotę i niedzielę, przewiduję kolejne opady śniegu oraz temperaturę w granicach od minus 3 stopni do 3 stopni Celsjusza. Jakby nie patrzeć, nie są to sprzyjające okoliczności, by zorganizować zawody Kujawia XC w dniu 17 marca. Tym bardziej, że uczestniczą w nich także dzieci - w roku ubiegłym prawie 170.

Bydgoscy organizatorzy Kujawii XC postanowili, że impreza odbędzie się w innym terminie: w sobotę 6 kwietnia 2013. Sądzą oni, że kilka dni po Świętach Wielkanocnych będzie można rozegrać zawody bezpiecznie i w duchu dobrej sportowej rywalizacji.

W tym miejscu trzeba koniecznie poinformować, że następnego dnia - 7 kwietnia - w Gnieźnie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim. W zaistniałej sytuacji Wielkopolanie mogą pojechać 6 kwietnia do Bydgoszczy na Kujawię XC, zaś coraz bardziej rozpoznawalna ekipa Kujawia XC/ Bydzia Power zjawi się dzień później nad jeziorem Winiary - w historycznej stolicy Polski.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL