R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831621 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jedziemy do Pniew

 

W najbliższą niedzielę Mistrzostwa
Wielkopolski w Kolarstwie Górskim

 

W najbliższą niedzielę, 11 maja, w Pniewach odbędą się X Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Impreza rozgrywana jest w cyklu wyścigów XC o Puchar Wielkopolski - Thule Cup 2014 i jest organizowana przez Stowarzyszenie Rowerzystów "Odjechani - TEAM PL" oraz ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

W tym roku dodatkowo podczas pniewskiej imprezy odbędą się Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski XC oraz Mistrzostwa Pniew. Patronat nad mistrzostwami objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrz Gminy Pniewy.

Trasa zawodów prowadzi przez Księże Góry, na których w maju ubiegłego roku odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. W stosunku do tamtych zawodów została ona nieznacznie skrócona, między innymi dodano kilka ciekawych przeszkód terenowych i podjazdów, dzięki którym będzie ona - taka jest opinia organizatorów - jeszcze bardziej atrakcyjna.

Trasa liczy obecnie 3,88 km i jest praktycznie gotowa do sportowej rywalizacji. We wtorek, czyli wczoraj, zostały zakończone prace przy ostatniej przeszkodzie terenowej.

Wszelkie szczegóły związane z imprezą w Pniewach, na Księżych Górach, można znaleźć na stronach internetowych organizatorów - http://www.gogolmtb.pl oraz www.odjechani-team.pl, zaś w ładną okolicę na niedzielne zawody zapraszają: Eugeniusz Siminiak – prezes Stowarzyszenia Rowerowego „Odjechani – TEAM PL”, Bogusław Kwiatkowski – wiceprezes Stowarzyszenia Rowerowego „Odjechani – TEAM PL” oraz Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

11 maja
X Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim 2014

Organizator: Urząd Miasta Pniewy, Stowarzyszenie Rowerowe "Odjechani - TEAM PL", ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Pniewy - Księże Góry
Start: Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski MTB. Wyścigi cross country w jedenastu kategoriach wiekowych. Biuro zawodów czynne w niedzielę od godziny 8.30. Godzina 10.15 - wyścigi dzieci do lat 10. Zawody XC od godziny10.45.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl, www.odjechani-team.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL