R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878603 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Włościejewki czekają na kolarzy górskich

 

W niedzielę wielki finał Pucharu Wielkopolski XC


Pierwszy wyścig rozpocznie się o godzinie 10. Dzieci rozpoczną rywalizację 15 minut wcześniej.

7 października 2012 ostatnie ściganie w tym sezonie. Zawody we Włościejewkach koło Książa Wielkopolskiego zakończą tegoroczne zmagania o Puchar Wielkopolski w kolarstwie górskim.

Wyścigi kolarzy górskich odbędą się na torze normalnie wykorzystywanym do jazd quadami i samochodami terenowymi. Pętla o długości około 2,8 km będzie bardzo ,,zwarta" i łatwa do oglądania przez kibiców. A co dla zawodników? Będzie gdzie się zmęczyć...

Wielkopolscy kolarze górscy zaczynali sezon zawodami XC 1 kwietnia w Gnieźnie, kończą 7 października we Włościejewkach. Z planowanych 6 odbędzie się tylko 5 wyścigów i w związku z tym do klasyfikacji generalnej zostaną zaliczone 4 najlepsze starty a nie, jak pierwotnie planowano, 5 najlepszych wyników. Najlepsi w swoich kategoriach będą nagradzani bezpośrednio na ostatniej edycji Pucharu Wielkopolski XC, natomiast najlepsze drużyny zostaną wyróżnione podczas Gali Rowerowej, która odbędzie się 27 października w Murowanej Goślinie.

7 października 2012
Puchar Wielkopolski - Fortuna Thule Cup 2012 (Wielki finał)

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Autodrom 4x4 Roman Wasik
Gdzie: Włościejewki koło Książa Wielkopolskiego
Start: godzina 9.45 - pierwszy wyścig (dzieci). Zapisy w biurze zawodów od godziny 8.30. Dystanse - od 300 metrów do 28 kilometrów. Zawody XC dla wszystkich kategorii wiekowych.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL