R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40919009 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-01-04
Wągrowiec - najbliższa niedziela

 

Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskimW najbliższą niedzielę, 9 sierpnia, w Wągrowcu odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim. W imprezie mogą wystartować zawodniczki i zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych - od żaczek/ żaków poprzez mastersów do elity kobiet i mężczyzn. Przewidziano także rowerową zabawę dla najmłodszych dzieci.


Impreza odbędzie się na terenach leśnych w okolicach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, tuż nad Jeziorem Durowskim. Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Kościuszki 59. Zapisy tylko i wyłącznie on-line pod adresem: gogolmtb.pl/wagrowiec2, wydawanie numerów startowych w dniu imprezy w biurze zawodów od godziny 8.30.

Startujący ścigać się będą na ścieżkach i w lesie nad Jeziorem Durowskim. Teren jest mocno pofałdowany, zatem jazda będzie solidnie interwałowa. Trasa jednej rundy liczyć będzie około 3000 metrów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 rywalizacją najmłodszych, zakończy wyścigiem juniorów i elity mężczyzn o 13.30. Dla zwycięzców, w zależności od kategorii wiekowej, organizatorzy przygotowali medale i puchary.

XVI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim XC MTB 2020 organizuje ognisko TKKF "Pałuki" przy wsparciu Urzędu Miasta Wągrowiec i miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ich integralną częścią będą Mistrzostwa Wągrowca (tylko dla osób zameldowanych w tym mieście).

Więcej szczegółów o imprezie na stronie www.gogolmtb.pl 

                        Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL