R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825121 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotkali się w sobotę
w Murowanej Goślinie

 

Podsumowanie sezonu 2014 w Wielkopolsce
podczas uroczystej Gali Rowerowej


Marta Gogolewska (1. miejsce), Daria Kasztarynda (2. miejsce), Paulina Coda (3. miejsce), czyli trzy najlepsze zawodniczki w klasyfikacji generalnej wielkopolskich maratonów MTB 2014 na dystansie Mega w kategorii K-2. Gala Rowerowa w Murowanej Goślinie, 18 października 2014. Z lewej burmistrz Murowanej Gośliny Tomasz Łęcki oraz przewodniczący Rady Miasta i Gminy Murowana Goślina Konrad Strykowski, z prawej Wojciech Gogolewski - główny organizator imprez MTB w Wielkopolsce.
Fot. Piotr Kurek

Od kwietnia do października tego roku ścigali się na rowerach górskich w coraz lepiej organizowanym i coraz bardziej głośnym medialnie cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB. Zaczynali wiosną w Dolsku, by zakończyć rywalizację jesienią w Łopuchowie. Odbyło się osiem imprez, w tym sześć w naszym regionie. Setki pasjonatów z całego kraju brały udział w wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych, które mają swój niepowtarzalny klimat, w których startują znani zawodnicy i także amatorzy, i na które jedzie się z prawdziwą przyjemnością. Teraz nadszedł czas podsumowania. Także wyścigów XC.

Nastąpiło ono dzisiaj, 18 października, w Murowanej Goślinie - w auli miejscowego Gimnazjum nr 1 przy ulicy Mściszewskiej 10.


Trzy najlepsze drużyny w wielkopolskich maratonach 2014: Agrochest Team - 1. miejsce, Duda-Cars Rybczyński MTB Team - 2. miejsce, Euro Bike Kaczmarek Electric Team - 3. miejsce. Murowana Goślina, 18 października 2014.
Fot. W DOBRYM KADRZE/ Izabella Wiśniewska-Owczarek, Piotr Owczarek

Najlepsi maratończycy w cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB 2014 otrzymali okolicznościowe statuetki. Honorowanych było sześć najlepszych pań i sześciu najlepszych panów na obu dystansach, czyli Mini i Mega, we wszystkich kategoriach wiekowych. Podsumowano także rywalizację w zawodach XC w ramach Thule Cup 2014.


Kibice klubu piłkarskiego Lech Poznań zaistnieli w sezonie 2014 w maratonowej społeczności MTB w Wielkopolsce i w sobotę w Murowanej Goślinie ich reprezentacja pojawiła się na Gali Rowerowej.

Fot. Piotr Kurek

Został zaprezentowany kalendarz maratonów MTB na rok 2015 w Wielkopolsce. Przyszłoroczny sezon sportowej rywalizacji na rowerach górskich w naszym regionie zapowiada się ciekawie i interesująco.


W sobotę w Murowanej Goślinie społeczność rowerowa Wielkopolski poznała terminy maratonów MTB sezonu 2015 w naszym regionie.
Fot. Piotr Kurek

Galę Rowerową w Murowanej Goślinie zorganizowali wspólnie, tak już jest od kilku lat, władze tego podpoznańskiego miasteczka oraz Wojciech Gogolewski - główny animator imprez MTB w Wielkopolsce, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Szersza relacja z Murowanej Gośliny
jutro na stronie Wielkopolskie Rowerowanie 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL