R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41148568 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Przełajowe ściganie na Woli

 
 
Spotykamy się 7 listopada 2021
 

Start do wyścigu przełajowego na hipdromie Wola. Poznań, marzec 2020.

Fot. Piotr Kurek
 
W niedzielę 7 listopada 2021 na hipodromie Wola odbędzie kolarski wyścig przełajowy, impreza sportowo-rekreacyjna dla wszystkich: od przedszkolaków do zawodników elity. Organizuje ją Poznańskie Towarzystwo Cyklistów razem z gospodarzami obiektu i Wielkopolskim Związkiem Kolarskim.
 
Co tu dużo mówić, tereny hipodromu Wola idealnie nadają się do przeprowadzenia imprez kolarskich. W przeszłości odbywały się tutaj zawody MTB (cross country) i przełajowe. Po raz ostatni w marcu 2020, tydzień przed wybuchem pandemii koronawirusa w Polsce.
 
– Tym razem chcemy dać możliwość jesiennej rywalizacji na rowerach wszystkim, od przedszkolaków do zawodników elity - mówi Jerzy Placek, działacz PTC. – Runda, na której ścigać się będą panie i mężczyzni, liczyć będzie około 4 km. Dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych też znajdziemy odpowiednie miejsce - podkreśla.
 
Pierwszy wyścig rozpocznie się o godzinie 11:00, biuro zawodów otworzy swe podwoje dwie godziny wcześniej.
Zgłoszenia do zawodów drogą online na stronie Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów (www.ptcpoznan.com.pl) do 5 listopada br. Formularz zgłoszeniowy tamże oraz wszelkie niezbędne informacje.
 
Komandorem wyścigu jest prezes hipodromu Wola Hieronim Cichy, dyrektorem zaś Agnieszka Rychel z PTC. Impreza umieszczona jest w kalendarzu Komisji Masters Polskiego Związku Kolarskiego, także w kalendarzu Wielkopolskiego Związku Kolarskiego.
 
                          Piotr Kurek
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL